Магазини Tendenz и Fiorelli /img/frontend/nomap.png"

Магазини Tendenz и Fiorelli

Не знам от къде да започна. За 700 лв те правят на маймуна. Работиш извънредно задължително, но не се заплаща. Работи се на празници, на абсолютно всеки празник - не се заплаща. Право на отпуска нямаш - дават ти макс 5 дни, когато те решат, че имаш нужда, а докато ти си почиваш прословутите 5 дни, колежките ти се скъсват от работа без почивка. Имаш 30 мин почивка през работно време, която няма шанс да си вземеш, невъзможно е. Приемаш стока и задължително работиш в магазина, явно трябва да се клонираш. Уважение = 0, заплащането също. Прекратиха договорите на целия персонал - 3 момичета, понеже 2 от нас бяхме болничен, реален болничен, ходихме с температура и кашлица на работа. Не си заслужава дори да се опитвате, освен ако нямате нерви за късане и здраве за разбиване.

Работата във фирмата е структурирана по начин, който няма нищо общо със съвременните модели на моделна търговска фирма. Собствениците са бурсуци, който са си назначили пъдар - главна счетоводителка, която се грижи за това да отиваш на работа стресиран и с дълбоко съмнение, че това е твоята работа. Заплатите на офис мишките са високи и естествено давани в пликче - това на вниманието на данъчните, заплатие на изкарващите пари са възможно най-ниските в сектора на търговията. Трудовият ви договор ще бъде пуснат с един ден закъснение, защото HR-ката ТАКА Е РЕШИЛА и изпитва садистично удоволствие да ви ощетява в името на това да бъде симпатична на собственика. Уважение, при това не искрено - може само да сънувате за такова ако не сте готови да връзвате връзките на обувките на собствениците и на пъдаря. Привилегии - ако се смята за привилегия фактът, че отпуската ви се дава насила и не когато ви е нужна, ако е привилегия да ви осигуряват на минимална заплата, ако е привилегия да работите в най-мръсния офис в града, ако е привилегия, че ви наблюдават с камери по вскяко време... Натоварването е нормално, но поради липса на правилна организация и структуриране на работата ще ви се наложи да работите в ритъма на пъдаря на фирмата - тя с пръчката ще ви бие по глезените, а вие ще подскачате по нейната гайда, а не така, че да си вършите работата ПРАВИЛНО! Местоположението е ок. Колегите са навъсени и винаги в минорно настроение. Може и да са готини, но няма как да разберете, защото не показват никаква емоция и освен на по цигара няма как да говорите с тях. Работната среда: Атмосферата в офиса е като в трудов лагер. Мръсно и грозно. Ще продавате предимно китайски боклуци, за които ще трябва да твърдите, че са от последната колекция, а на практика ще са отлежали поне 2 години в складовете на фирмата, лазени от плъхве, с прогорели от температурната разлика шевове и лепило, защото складовете не са пригодени за съхранение на кожени изделия, обувките и чантите ще са продавани и връщани от клиенти поне 1 път - ежедневно се връщат поне една трета от продадените продукти. Ако търсите сигурна работа, която да ви носи удовлетворение, това не е място за вас.

Обемът на работа е нормален за подобен тип фирми-т.е не е малко работата.Загриженост и ангажираност към служителите няма.Ще вземат от Вас колкото е възможно преди да Ви сменят с по-наивен служител.Едва ли изненадвам някого,но е важно да знаете , че не можете да разчитате на думата на "ръководството".Изисквайте реални осигуровки и проверявайте за това.Няма да успея да разубедя някой,който си търси работа и е получил шанс там ,но е важно да знаете , че това е нелоялна фирма в много отношения и добре да сте подготвени да се съмнявате и проверявате всичко !Успех!

1 точка

Изключително некоректни и голяма експлоатация на всички нива в администрацията и не само! Стойте далеч от тази фирмичка с манталитет на ЕТ.

Добре си помислете преди да започнете работа там.
Изключително некоректни работодатели !

Не стават говоря за служителите от онлайн магазина,които по цял ден се чешат и си бъркат в носа и изпращат готови съобщения за тяхно улеснение сакън да не си размърдат двете закърнели мозъчни клетки,питаш ги едно те си лаят друго,питам мениджерите къде сте гледали като сте назначавали такъв безполезен персонал,или са ви врътнали по една .... и затова са назначени,явно си проличва че всякви други умения не са им присъщи! Та защо тия отговарят така безмислено? Питаш едно те друго отговарят! уж в 21 век живеем и онлайн пазаруването трябва да е улеснено ,бързо и достапно за всеки подребител,но явно вие още с магаретата прекарвате стоката и за това се бавите!

Абсолютни боклуци! За кво въобще сте направили онлайн магазин като сте служили някви малоумници да препращат готовите съобщения и не отговарят адекватно на зададените въпроси,те въобще могат ли да четат ? Няма такава скапана фирма и скапани служители ,на телефона някво момиче си мрънка под моса ,че и отгоре на всичко и ще повишава тон ако и зададеш въпрос! Идиотско поведени ,тотално съм разочарована от вашия онлайн магазин,не сте в правото вие да поставяте някви условия,защото винаги който плаща той поръчва музиката,винаги клиентите са с право и трябва да бъдат удоблетворени! Накарахте ме да не желая никога повече да поръчвам от вас или да влезна във ваш магазин!

И нула не заслужавате,служителите работят тип мижим да те лажим демек бавни,мудни колко да си вземат заплатката без абсолютна никаква емаптия към клиетните който ви пълнят джобовете,като качество не ми се коментира .Ако си поръчам от Австралия по-бързо ще пристигне от колкото от Вашия сайт. Не го препоръчвам!

Към много доволната бивша колежка: вие направихте всичко възможно да ме накарате да напусна. Благодаря ви за униженията и обидното обсъждане през рафта. Това, че си мълчах беше само моя грешка, но това не значи, че не ви чувах. Специално с теб направих сума безуспешни опити да се сприятеля, но уви разбрах какво ти е било мнението за мен късно. Не съм преувеличила нищо, просто когато се държите зле с хората следващия път, може малко да се позамислите как ли го карате да се чувства този човек. Не се притеснявай каква работа ще си намеря, а и също не мисля, че има какво да си кажем. Аз не тая злоба към никого, всичко ще си остане само лош спомен. Хубав ден и сбогом!

Здравейте! Искам да се обърна към анонимната колежка, която писа за фирмата. Пиша ти и то с името си, защото не искам да се крия като теб, тъй като според мен не е коректно. Искам да те попитам защо написа само негативните неща и защо толкова ги преувеличи? Защо не написа как ТИ самата искаше да правиш всичко и как когато имаше кутии за носене ми ги взимаше от ръцете? Защо не написа как, когато беше болна тези два дни(за които говориш) управителката ти звънна и ти каза "стой си вкъщи, докато не се оправиш"? Защо търпя 1 година и повече, а не си тръгна, щом не се чувстваше добре? Мога да ти кажа още много неща,защото имам и аз какво да кажа, но няма смисъл. Можеше просто всичко това да ни го кажеш в очите, а не да ни оплюваш анонимно, защото не говори добре за теб. :) Знай само, че кой каквото си направи, това ще сърба. Пожелавам ти да си намериш работа, в която няма да правиш всичко само ТИ. ;) Имай малко достойнство и застани зад името си. Хубава вечер!