Висше училище по застраховане и финанси /img/frontend/nomap.png"

Висше училище по застраховане и финанси

2 точки от 1 мнение

Бях на интервю за позиция младши системен администратор:
1-во, така нареченото интервю беше най-непрофесионалното на което съм ходил, говориш си с старши сис админа, пълни глупости, няма тест, реално няма как да си докажеш знанията, общо взето празни приказки за 5-10 мин с обещание да ти се обаят по късно да ти кажат дали си удобрен.
2-ро, обадиха ми се да ми кажат, че съм удобрен за позицията, но трябва да имам разговор с директнора, разбирайте шефа, за да се разберем за заплащане и т.н., разговорът като цяло беше ок, докато не се стигна до момента с въпроса " какво заплащане очаквате" :))))
3-то, не ги знам тия хора как ги виждат нещата, но като казах че очаквам заплата от 900лв, което е и малко за подобна позиция започнаха да ме гледат странно, явно си мислят, че човек може да им работи за без пари от порядъка на 400-500 лв, това просто няма как да стане.
Работното време е стандартно от 7:30 до 16ч от понеделник до петък. Ами това е сами си правете изводи.
В крайна сметка получих обаждане, че не съм удобрен за позицията, но и го очаквах, при положение че пойсках "МНОГО" голяма заплата, предполагам са си намерили човек, който да им работи за без пари :)