Ай Си Си Ес - ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Ай Си Си Ес - ЕООД

Препоръчвам ви да кандидатствате и да работите в тази фирма ако нямате друг избор.

На по-лошо място не съм била, освен при тях и Съдърланд.

Имате едно измислено обучение на английски език за една седмица , което не Ви помага с абсолютно нищо, няма как да навлезете в работата и в спецификата за 1 седмица.

Тази , която води обучението говори много смешен английски.

След обучението Ви пускат на работа като Ви слагат ментор , който уж трябва да ви помага и да ви обяснява.

За съжаление менторът ви обяснява на български език , а не на езика , който поддържате.

За други процедури и процеси Ви се изпращат менюали на английски език - Дали ще ги четете и кога ще ги четете си е ваш проблем.

Положението е много сложно там.

Освен това , след 1 или 2 месец ( не помня кога на мен ми го казаха) ви информират, че трябва да правите 40 дейности на ден ( а не го казват на интервюто).

Така след като ти утрепат 3 месеца от живота изведнъж те викат в кабинетчето и ти казват , че не ставаш и че трябва да напуснеш.

Не си губете времето с тази фирма , има къде , къде по-нормални кол центрове от нея.

Силно препоръчват на хора, които тепърва кандидатстват във фирмата, да си изградят собствено мнение, а да не се водят изцяло по коментарите по-долу.
Да, фирмата не е перфектна, но нещата са се променили доста през последната година :)

Защо губят времето на кандидатстващи, какво означава до 1 седмица ще получите отговор без значение дали е положителен или отрицателен. Седиш и чакаш, не знаеш как да подходиш към другите предложения, защото мениджърите и ейч арите не знаят май какво търсят и как се провежда интервю. И в крайна сметка отговор няма, а обещание за отговор имаше ! Интересно какво ли е когато се започне работа. Май ..... далеч от тази фирма!

Самата концепция на тази фирма е да не задържа служителите си повече от година и нещо, освен ако знае, че не може да им намери заместници. На мениджърските позиции съзнателно са поставени егоцентрици, за да не анализират много-много, а да притискат хората да работят, колкото може повече.В друга работна среда тези резултати биха били феноменални, но там постоянно се изисква повече и стресът е съзнателно търсен. Няма излишни служители...винаги се поддържа брой на хора, които да работят на пълни обороти. В стремежа си да намалят разходите напоследък се назначават хора, които не знаят английски, но имат другия нужен език на доста по-ниска заплата. Хитър ход на мениджмънта, но куца моментът с обучението, което често е на английски. Все повече се затяга каиша от страна на бонуси, ваучери и т.н., но като се замисля-то това му беше целта на спряганият в по-долните постове нов мениджър-да съкрати разходите на евреите .Иначе всичко се представя, като много сложно, много трудно и постоянно обновяващо се, но ако в една нормална фирма би имало обучения-тук ти изпращат информацията на мейла и трябва да се оправяш, въпреки че нямаш време да отидеш до тоалетната от 5 чата и още толкова телефонни обаждания.От новоназначените-до 50% се освобождават, като се действа на принципа проба-грешка.Ако имате друг вариант е добре да го ползвате, а ако нямате-тази компания е добър урок по трудова дисциплина, работа под стрес, толерантност към различните, примирение и самозалъгване, че компанията е ок, защото е регулирана/да има го и фактът, че винаги главата и светва една лампичка, че "тука нещо не е наред и май лъжем хората", но това не мога да докажа, затова не го твърдя, а просто предполагам :)/
Трудностите и нищетата, обаче, сближават хората, което прави фирмата място с готини колеги.

С две думи - посредствена работа. Няма място нито за развитие, нито за повишение на заплатата. Работих на 960 лв нето + 100 лв ваучери за храна. Дори и опит не може да се придобие там, защото тийм лидерите те навикват за дето бъркаш вместо да ти обяснят как да се поправиш. Дали защото толкова си могат или защото не искат да станеш по-добър от тях, не искам и да знам. А и няма как да се научиш, защото през едната седмица обучение просто си говорите общи приказки с обучаващата, а като почнеш същинската работа обучението е 2 дни. Общо взето, работно място за хора без потенциал и с ниска самооценка. Не си губете времето.

Напълно се съгласявам с мненията на другите. Бивш служител съм от "съпорта", тиймлидерите са доносници на "Биг Васко" и лижеду.. с изключение на Вeли (тя си бе ок!!! Поздрави Вели,ако четеш това, някой ден ще разбереш кой го е писал ;)) та другите 2 единият стана впоследствие "мениджър" са пълна критика..... самите "мениджъри" и тиймлидери си спореха в различните "кейсове". Хора вижте в джобс.бг, че те постоянно търсят човек, ако беше всичко ок щеше ли някой да напуска,за сравнение вижте -- Трейдер. БГ. (тяхната конкуренция). Е няма какво повече да добавя, колегите по-долу са казали всичко (може би). Решението е ваше и Успех!

Не знам къде се дяна темата с EXL, но тъй като камдидатствах там през джобса ай си си ес беше фирмата към, която пращах си ви-то.
Местото е ок. Хората също. Само че тийм лидерите са като джаснати в главата. Ии трябва да им лижеш гъза.. Иначе могат да решат, че не ставаш а тва е гавра с времето ти. Нормално е да има много работа. И също така каквото прочетете за това място да знаете, че е истина. Аз като ги четях си казвах "бе тва са някви несериозници, които щом завършат искат по 5к заплата", но каквото прочетох от бивши служители се оказа истина. Не очаквайте специално отношение вие сте поредното винтче в системата, което ако решат, че не става го подменят с ново.

Не знам къде се дяна темата за EXL но тъй като пратих си ви на ай си си ес ще пиша тук. Само да кажа в предната тема имаше много тегави неща написани и сигурно за това я няма. Или може би защото бяха истина хаха.
Ок е работата. Имаше някви льохмани, някви миски и селтаци ама къде няма вече? Тийм лидерите са под всякаква критика. По-тъпи същества не съм виждал. Зависиш изцяло от тяхната оценка а ако решат че не ставаш си аут. А тяхната оценка не е от най-обективните. Ако сте свикнали с помиярщината значи е за вас, ако сте прекалено морални няма да уздържите дълго. Успех!

Фирмата я знам от вътре! С една дума пълен хаос! ето и примери за това: 1. имат измислено фирмено обучение (1 седмица), когато започнеш да работиш и не знаеш нещо, мениджърите и тиймлидерите те питат: ама ти не знаеш ли това? 2 липса на менюали,което е по принцип стандарт в други фирми 3. тиймлидерите и мениджърите си противоречат- при един и същ "кейс" те ти дават 2 различни отговора. 4. офисът не е подготвен за толкова много хора на 1 място. 5. следят за почивките постоянно, но тези, които  са техни "хора"- няма проблем - което ознаачава, че покриваш и тяхната работа.  ако харесвате  бъркотията - заповядайте в Ай си си ес.  Успех!

Фирмата я знам от вътре! С една дума - там цари пълна анархия.ето и обяснението: 1. никакъв курс на обучение (обясняват ти някои основни неща и когато започнеш да работиш- тиймлидерите и "мениджърите" те питат : Ама ти не знаеш ли??). 2. липсват менюали, което е стандартно в другите фирми при работата им с клиенти. 3. брак комуникация между тиймлидерите и мениджърите - противоречат си при един и същ случай. 4. мултитаскинг :взимаш обаждане + 3-4 чата и отделно пишеш емайл, ако има още чакащи на чата клиенти и тях взимаш.  5.условията в офиса не са подходящи за такова количество на работници (агенти). Постоянно следят дали ходиш на почивка и колко чеесто, докато има други хора, които го правят постоянно (на по цигара). ако обичате лудницата и безредицата- Ай си си ес е за вас!!