Екос Медика /img/frontend/nomap.png"

Екос Медика

Коректен работодател. Грижа за работниците и добри условия на труд.
Като цяло лоялните служители, работещи за един работодател повече от 5 години, са малцинство на пазара но в тази фирма са много служителите , които работят над 5год.

Работих за тях. Заплата и осигуровка в/у нея. Нямаше пари под масата. Елка Илиева (шефката) знае какво иска и оценява както свършеното, така и несвършеното. Точен/а ли си, и тя е точна и нямаш грам проблеми. И си доволен/а Имаше няколко хора трудни за общуване - единият беше с 49% съдружник Шейков. Дано вече го няма. Не можеше да оцени кой разбира и върши работа и кой се прави на голямото добрутро. Другата издънка е една от търговките, но не знам дали още е там. Занимава се консумативите за хората с нефрологични проблеми. И ако имате връзка евентуално със сервиза - пазете се от самовлюбения пишман майстор Людмил и носителя на куфарчето му Ботьо. При тях лицемерщината няма граници, особено при втория.
Обратна връзка има само ако сте поканени на интервю или сте одобрен/а. Иначе - НЕ чакайте
За Елка Илиева бих работил отново стига само тя да ми е шеф

Никой ли няма мнение за фирмата? Кандидатствах за работа, нямам обратна връзка все още, но искам да съм подготвена. Заплащане, атмосфера, отношение?

Моля за адекватно мнение за работната обстановка, отношение, коректност и т.н. в ЕкосМедика. Мисля да кандидатствам там, защото продуктите им са на много високо ниво, но съм се парил доста от Български фирми.
Благодаря предварително