написано 01.12.2014г. вторник в 19:47

НЕ КУПУВАЙТЕ НИЩО ОТ МАКДОНАЛД ХРАНАТА Е ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВРЕДНА

доказано е че говеждото месо което се предлага се инжектира с хормони ,които довеждат до туморни и ракови образования.Това обаче е проблем в целият свят и собственикът хвърля маса пари за да прикрие този факт

КАртовките се пържат в ПАЛМОВО ПАСЛО ,вредно отново

Предлага се и КОКА КОЛА ,която също  от изследвания по цял свят  доказват вреда

Помислете какво консумирате ,за да няма после не знаех не разбрах

написано 25.11.2014г. сряда в 01:34
към обект/отдел Мол Пловдив
в град Пловдив

Като цяло ако заплатите бяха на ниво в макдоналдс може и да се търпи но за тия мизерни и измъчени 300 лева просто не си заслужава.Всеки себеуважаващ се човек да не започва работа там.Ще съжалявате на следващия ден,на смяна от 10 човека 6 ще са ви шефове и ще ви подценяват и обиждат.ПРОСТО НЕ СИ ГО ПРИЧИНЯВАЙТЕ

написано 17.11.2014г. вторник в 20:00
в град Бургас

Интриги много... Турци много... Без думи съм, как може в международна фирма да има такива хора, които ближат на шефа ташаците, а всъщност не вършат и десет процента от работата... Нито една хубава дума не мога да кажа за хората там, яко промити мозъци са всички... Само мкдоналдс им е в главата. Ниско заплащане за робски труд!!!!!

написано 08.11.2014г. неделя в 16:51

Зле плaтенa рaботa, където уж ,,толерaнтните" мениджъри и упрaвители aнгaжирaт с нелепите си изисквaния основно млaдите. Товa ли трябвa дa бъде нaчaлото нa професионaлния ни живот, или пък, фирменото ръководство експлоaтирa безмилостно онези, отнaсящи се със съвест към рaботaтa. Ученик съм. Въпреки товa съм имaл седмици без почивен ден, зaщото нa някого му било по-лесно дa си вземе болничен. Сегa ме прaщaт в друг (кaкто гръмко го нaричaме) ресторaнт, без моето съглaсие. Я се съвземете, бе, уроди! Зa имa-нямa 300 левa очaквaте дa си дaм душaтa!? Не сте познaли! Aко вие сте призвaни дa гниете в еднa империaлистическa корпорaция, толковa по-зле зa вaс. Недостойно е отношението ви. Нaхaлно, нетърпящо възрaжение. A зa тaкa преекспонирaните 600 левa - спaсение имa лесно. Aко сте редовен ученик или студент, изисквaте удостоверение от институциятa, в която учите и, зaедно с молбa зa нaпускaне, я предстaвяте пред упрaвителя. Зa всеки случaй, се поинтересувaйте и от координaтите нa центрaлния офис нa фирмaтa. Нямa дa се отървете без увещaния, зaплaхи и нaмеци, кaкво би ви се случило, aко нaпуснете. Недейте дa губите време и усилия, зa дa се издигaте тaм - зaщо, вместо товa, не зaвършите висше обрaзовaние, с което ще имaте шaнс дa взимaте нaчaлнa зaплaтa, по-голямa от тaмошнaтa упрaвителскa. Рaзбирa се, всеки преценявa сaм зa себе си, но мен рaботaтa, отношението и зaплaщaнето не ме удовлетворявaт. Тaзи фирмa е място зa хорa без бъдеще, без сaмоувaжение. Подигрaвкa с трудa, всеобхвaщaщa гротескa нa бaлкaнски селянизъм и aмерикaнско зaдкулисие. Издaм ли книгaтa си, нямa дa престъпя вонливия прaг нa зaкусвaлнятa!

написано 09.10.2014г. петък в 22:49
отношение представител на управлението
към обект/отдел София

Хора моля ви никога не започвайте работа там,ако поне малко уважавате себе си и личността си. Ще се отнасят много гадно с вас и ще ви унижават.Скандалите са ежедневие,клюките също.Не може да работиш по 10-11 часа на ден седмично за символично заплащане. Много правила и изисквания за никакви пари. Не съм доволен и съжалявам че започнах там.Никога не започвайте освен ако не ви трябват парите спешно.

написано 12.09.2014г. събота в 22:07
към обект/отдел Младост

Ани аз съм настояща бариста в Мак кафе и съм доволна от позицията.Работата не е кой знае колко много,колкото в ресторантите. Изискванията са почти същите - 6 месеца изпитателен срок, ако напуснеш неустойка, ако останеш - добре за теб.Минаваш обучение,научаваш се на много неща - чистене,срокове на годност, рисуване на кафе напитките и т.н. От година и 4 месеца работя и нямам оплаквания нито с работното време, нито със заплатата.Вземаш инструкторска ставка,т.е. 3,20, докато ресторантските служители жълта значка вземат 2,70 или 2,90 не съм сигурна... наистина парите по принцип не са много.. но пак са нещо нали? Все пак голям + ти е гъвкавото работно време

написано 09.09.2014г. сряда в 02:02

Здравейте!Търся мнения,как седи въпроса в Мак кафетата?

написано 29.08.2014г. събота в 17:04

600 лв неустойка - работил съм около 2 год и 8 месеца в МакДоналдс в София. До сега не съм виждал някой да си плати тия 600 лв освен едно не много добре умствено развито момиче от ромски произход. А познавам доста, които напуснаха преди 6 месечният срок.По проблема със сосовете правилния отговор на некомпетентния управител е, че тези сосове не влизат в цената на едно меню в български макдоналдс. В цяла европа просто цената на сосовете е вклюена в менюто и само към менюто получаваш безплатен сос, и то само един (кетчуп или майонеза). Дарина вече разказа за хубавите страни на според много хора наи скапаната работа в света. Аз напълно подкрепям мнението и не е виновен МакДоналдс България, а само България....

написано 08.08.2014г. събота в 23:09
в град Пловдив

напротив закъсняха заплатите този месец!!! Това ще доведе до изпразване на складовете!!! Психясали некъдърници!!!

Показани мнения 1 - 10 от общо 162 12345 По-стари » >|