написано 17.11.2014г. вторник в 20:00
в град Бургас

Интриги много... Турци много... Без думи съм, как може в международна фирма да има такива хора, които ближат на шефа ташаците, а всъщност не вършат и десет процента от работата... Нито една хубава дума не мога да кажа за хората там, яко промити мозъци са всички... Само мкдоналдс им е в главата. Ниско заплащане за робски труд!!!!!

написано 08.11.2014г. неделя в 16:51

Зле плaтенa рaботa, където уж ,,толерaнтните" мениджъри и упрaвители aнгaжирaт с нелепите си изисквaния основно млaдите. Товa ли трябвa дa бъде нaчaлото нa професионaлния ни живот, или пък, фирменото ръководство експлоaтирa безмилостно онези, отнaсящи се със съвест към рaботaтa. Ученик съм. Въпреки товa съм имaл седмици без почивен ден, зaщото нa някого му било по-лесно дa си вземе болничен. Сегa ме прaщaт в друг (кaкто гръмко го нaричaме) ресторaнт, без моето съглaсие. Я се съвземете, бе, уроди! Зa имa-нямa 300 левa очaквaте дa си дaм душaтa!? Не сте познaли! Aко вие сте призвaни дa гниете в еднa империaлистическa корпорaция, толковa по-зле зa вaс. Недостойно е отношението ви. Нaхaлно, нетърпящо възрaжение. A зa тaкa преекспонирaните 600 левa - спaсение имa лесно. Aко сте редовен ученик или студент, изисквaте удостоверение от институциятa, в която учите и, зaедно с молбa зa нaпускaне, я предстaвяте пред упрaвителя. Зa всеки случaй, се поинтересувaйте и от координaтите нa центрaлния офис нa фирмaтa. Нямa дa се отървете без увещaния, зaплaхи и нaмеци, кaкво би ви се случило, aко нaпуснете. Недейте дa губите време и усилия, зa дa се издигaте тaм - зaщо, вместо товa, не зaвършите висше обрaзовaние, с което ще имaте шaнс дa взимaте нaчaлнa зaплaтa, по-голямa от тaмошнaтa упрaвителскa. Рaзбирa се, всеки преценявa сaм зa себе си, но мен рaботaтa, отношението и зaплaщaнето не ме удовлетворявaт. Тaзи фирмa е място зa хорa без бъдеще, без сaмоувaжение. Подигрaвкa с трудa, всеобхвaщaщa гротескa нa бaлкaнски селянизъм и aмерикaнско зaдкулисие. Издaм ли книгaтa си, нямa дa престъпя вонливия прaг нa зaкусвaлнятa!

написано 09.10.2014г. петък в 22:49
отношение представител на управлението
към обект/отдел София

Хора моля ви никога не започвайте работа там,ако поне малко уважавате себе си и личността си. Ще се отнасят много гадно с вас и ще ви унижават.Скандалите са ежедневие,клюките също.Не може да работиш по 10-11 часа на ден седмично за символично заплащане. Много правила и изисквания за никакви пари. Не съм доволен и съжалявам че започнах там.Никога не започвайте освен ако не ви трябват парите спешно.

написано 12.09.2014г. събота в 22:07
към обект/отдел Младост

Ани аз съм настояща бариста в Мак кафе и съм доволна от позицията.Работата не е кой знае колко много,колкото в ресторантите. Изискванията са почти същите - 6 месеца изпитателен срок, ако напуснеш неустойка, ако останеш - добре за теб.Минаваш обучение,научаваш се на много неща - чистене,срокове на годност, рисуване на кафе напитките и т.н. От година и 4 месеца работя и нямам оплаквания нито с работното време, нито със заплатата.Вземаш инструкторска ставка,т.е. 3,20, докато ресторантските служители жълта значка вземат 2,70 или 2,90 не съм сигурна... наистина парите по принцип не са много.. но пак са нещо нали? Все пак голям + ти е гъвкавото работно време

написано 09.09.2014г. сряда в 02:02

Здравейте!Търся мнения,как седи въпроса в Мак кафетата?

написано 29.08.2014г. събота в 17:04

600 лв неустойка - работил съм около 2 год и 8 месеца в МакДоналдс в София. До сега не съм виждал някой да си плати тия 600 лв освен едно не много добре умствено развито момиче от ромски произход. А познавам доста, които напуснаха преди 6 месечният срок.По проблема със сосовете правилния отговор на некомпетентния управител е, че тези сосове не влизат в цената на едно меню в български макдоналдс. В цяла европа просто цената на сосовете е вклюена в менюто и само към менюто получаваш безплатен сос, и то само един (кетчуп или майонеза). Дарина вече разказа за хубавите страни на според много хора наи скапаната работа в света. Аз напълно подкрепям мнението и не е виновен МакДоналдс България, а само България....

написано 08.08.2014г. събота в 23:09
в град Пловдив

напротив закъсняха заплатите този месец!!! Това ще доведе до изпразване на складовете!!! Психясали некъдърници!!!

написано 16.07.2014г. четвъртък в 13:52
отношение шубе го/я е и не казва!

така е, но какво да се прави. намерили са цаката и действат. не ги интересува дали си майка с дете или татко с дете колко си годишен и т.н. даже и не искат диплома за висше и стаж по специалността. едва ли някой от директорите го чете тоя сайт, или пък може да се информират какво мислят служителите. ако четете господа ЛИСКОВ и КОСТОВ вземете се малко в ръце... не може да изисквате от служителите си да спазват стандарта а вие да се ослушвате и когато ви направат те забележка да ги заплашвате с уволнение и да им плащате подигравателни заплати!!! когато затавете бек ъп поне си помнете поръчките и следващия път когато ми се мотате в краката ще ви контузя поне в това съм добър служтел! не е редно за 180 часа месецно/ понякога моите лични стигат и до 200 часа на месец/ да се дава "синволично" заплащане. да спор няма никога не закъсняват заплатите, влизате в положение на служителите си / няма значение какъв цвят е значката/ но само това не е предпоставка да претендирате ча "наща фирма най добрата е! ". да пракарах добре там на работа но сега е време да поема своя път. ще запазя някои познанства и приятелства и всичко градено там и за напред, добър човек съм и ако ме помолят по правилния начин мога да помгна.

написано 12.07.2014г. неделя в 18:52
в град Пазарджик

Най-гадната и лоша работа коята може да съществува в момента. Не знам как може да има такива хора който да се кефят и да мачкат останалите. В град Пазарджик положението е трагично. В момента съм без работа ама ще ПРОСЯ ама няма да работя там. Бях забелязал ,че в jobs,bg беше пусната обява за работа и реших да кандидатсвам. Пуснах си СВ-то и след около ден ми се обадиха и ме поканиха на интервю. Отидох и ме наеха веднага още от вретата. Стана ми малко странно и реших да поразпитам и да поразгледам в нета за Макдоналдс и според вас какво открих?? Не искам да коментирам повече . Дано никой да не работи повече за вас , за да почнете да се държите човешки с хората и да плащате както трябва!!!

Показани мнения 1 - 10 от общо 160 12345 По-стари » >|