Фърст Естейтс ООД /img/frontend/nomap.png"

Фърст Естейтс ООД

Като бифш служител в тази фирма искам да ви посъветвам, ако сте решили да кандидатствате - не го правете! Изключително некоректно отношение към служителите, никакъв ред и мениджмънт, пълен хаус и неразбория. Заплащането е под всякаква критика, ако изобщо ви платят..
Собственика на фирмата иска само паричките да му скачат в джоба а се държи отвратително с всички.

КАКВИ БЕЗМИСЛЕНИ ВЪПРОСИ ПИТАТ?

На интервюто се задават един тон безсмислени въпроси. Има 3 интервюта. Най-важното е, че на тия пари, които изкарват, на амбициите, с които се хвалят, ОСИГУРЯВАТ НА МИНИМАЛНА ЗАПЛАТА. Плаща се "под масата". Поредните чужденци, които ограбват държавата и правят бедния български служител на идиот. Не се дават никакви привилегии или социални придобивки.

Казвам се Иван и в момента работя във фирмата.
Имам дългогодишен опит в бранша и познавам начина на работа агенциите за недвижими имоти. За първи път до момента срещам компания, коята да защитава интересите на своите служители, както и да е отворена към нови бизнес възможности. Благодарение на перфектно изградената фирмена политика, смятам, че в момента се изгражда голям, силен и сплотен екип, който бързо ще завладее пазара и потенциалните клиенти ще предпочитат да работят именно с надеждна и сигурна агенция, която безусловно да защитава техните интереси и предпочитания.

Работи се здраво, но като постигнеш резултати си доволен. Ползваш ежедневно езиците, които знаеш и така не ги забравяш.Запознаваш се с нови и интересни хора непрекъснато и е забавно.Това ми е впечатлението за 3 месеца, откато работя тук.

Работи се здраво, но като постигнеш резултати си доволен. Ползваш ежедневно езиците, които знаеш и така не ги забравяш. Запознаваш се с нови и интересни хора непрекъснато и е забавно.Това ми е впечатлението за 3 месеца, откато работя тук.

Фирмата определено има големи амбиции за развитие и растеж. Паскал Дъфи е много добър мениджър! Постигнал е доста успехи до момента в живота си и има богат опит както в Европа, така и в Азия. Той познава отлично българския пазар на недвижими имоти, както като локации, така и като ценови нива.