Vivacredit(ВИВАКРЕДИТ) /img/frontend/nomap.png"

Vivacredit(ВИВАКРЕДИТ)

Заявявам кредит вечерта към 17:45 18часа ми се обаждат изискват един куп информация. След 5 мин разговор приключваме и чакаме да ме одобрят одобряват ме. След което трябва да си подпиша договора. Трябва да ми дойде имейл в който има линк в който трябва да въведа код който съм получил след одобрението. До тук всичко точно но ймейла който трябваше да получа все още не е пристигнал след 1 ден. Ок звънним на компанията казват ми ще препратим нов проверихте ли спам кутията да и така нататък. След 4тото обаждане ми казват имаме проблем със системата може да отидете в наш офис да си подпишете договора и да си вземете сумата. Отивам в офиса им на дружба едно момичи вика дай лч.к. давам и така да но не ми излиза нищо... Разказвам и цялата история и ме пита коя служителка ми била казала. Ами след като съм разговарял 5 пъти с различни служителки на нито една не съм и запомнил името.... Изчакайте да ви се обадят до 18ч. И сега качам ,но нищо за момента....

Аз също съм виждал въпросната служителка за която вие казвате да пуши трева в работно време с хора от квартала даже освен това знам, че и взима фирмени пари и излиза по-време на работа с нейните приятели да си купува трева.
На мен тази жена не ми направи добро впечатление и не мисля също за нормално да продължи работата си в фирмата.

Нормално ли е служител на фирмата да употребява марихуана по-време на работното си време!
Отивам сутрин рано в офис на фирмата в Дружба, София и виждам как служителката с най-голямото си безхаберие употребява марихуана.

Това което казва господина няма и капчица истина.сумата която се издава за актуално състояние на кредита е 20 лв.А за тези 300 лева който сте взели имате срок в зависимост от продукта който сте ползвали.и ако сте били коректни няма как да заплатите такава сума. В момента за 300 лв до заплата се връщат 42 лв лихва. Но тъй като Вие явно не сте плащали са ви звъняли многократно по телефона за да ви приканят най любезно да заплатите задълженията които имате.Това което твърдите вие е ПЪЛЕН АБСУРД.

За кое ще сезирате органите? За това, че не сте спазвал падежни дати или затова, че не сте спазвал клаузи от договора, в който между другото е записано какви са негативните последици за вас в случай на просрочие?

Хора,това са НАЙ-ГОЛЕМИТЕ МОШЕНИЦИ И ЛЪЖЦИ. Взех 300лв кредит до заплата и ме накараха да върна 880.С триста зора ми изкараха удостоверение за приключен кредит и ми искаха 25лв за тази хартиййка.Комисията за потребителите,БНБ, Прокаратурата, Господари на ефира и всички медии и интернет платформи трбва да се сезират.Голем Джихад пада с тези.Всеки ден ми правиха СЕКС ДЖИХАД по телефона(тормоз).Не се лъжете да взимате заеми от тези лъжци.Ако има и други опарени ,моля пишете тук за да сезираме органите.