Триумф бельо /img/frontend/nomap.png"

Триумф бельо

1 точка от 2 мнения

За жалост късно видях точния коментара на "Излъган служител"...
Преди да започна работа във фирма "Пиргос ТР ЕООД" и на мен ми казаха, че работата е УЖ целогодишна(оказаха се обаче 2-3 месеца)
Заплатата ми щеше да е УЖ около 700лв. + възможност за бонуси(в най-добрия случай получих 580лв.)
Ако ви се занимава с интриги, обичате да се подмазвате, мълчите когато ви правят на балък и обичате да се чувствате незначителни... това е мястото на което може да кандидатствате.

Здравейте, искам да споделя мнение относно тази фирма в която работих не повече от 2 месеца.Първото което е работодателя е крайно некоротектен спрямо персонала, понеже когато започвах работа говорихме че договорът ще бъде постоянен и именно за това започнах. Обаче 'уви след края на лятото просто ти казват чао и това е.Използват те за силните месеци когато има работа и после се оттърват от теб. Крайно неблагородно е и не им прави никаква част подобно поведение и отношение. Магазинът в който работих е в Бургас - МОЛ Галерия. Просто не се връзвайте на това което шефката казва - некоректна е и се радвам че го отразявам тук. Дано повече хора прочетат преди да се нашият. Заплатата е 500 лв, а преди започване цифрите за които говорихме бяха малко по различни.Смените са по 10 часа , 4 дни работиш 2 почиваш, привилегии - нямаш освен едни 20 % от някой бански.