КРЕЗ-ЕООД /img/frontend/nomap.png"

КРЕЗ-ЕООД

Хора гледайте етикетите. Долнопробни китайски ментета продават тези. Опитвайки да им рекламираш долнопробните боклуци отговарят: "Ми то има следи от употреба и няма как да го продадем вече ". Стока на 3 часа. Е каква ви е логиката нещо скапан и счупено върнато за рекламния да се опитва да са продаде отново. Критиката е по отношение на инструментите който продават. Напишете на етикетите че инструментите който предлагате може да се използват за ремонт на детски играчки и велосипеди . Не заблуждавайте хората.

Забавен екип. В администрацията не знаят изобщо за какво са там, нищо не разбират, единственото, което се върши е да се подиграват на всеки, който влезе за нещо. Шефът се е взел за въздесъщ, обижда ги наред, а всички стоят с наведени глави пред него, иначе като го няма самочувствието им е до небето, не млъкват, големи интриганти. Доста некоректни и спрямо условията, които предлагат, казват едно, после излиза друго, опуски не дават.

Селяндур, който няма дори образование, но седнал да говори на другите, че от нищо не разбирали. Следят те и те подслушват постоянно. Назначат хора, които изобщо не си разбират от работата, не знаят как да управляват хора и изобщо не знаят подчинението им с какво се занимават, и каква работа вършат.

Комплексар, на който му липсват първите 7 години от възпитанието. Не знае как да общува със служителите си, обижда и унижава жените. Никаква организация, дават се пари "под масата", ужасно отношение, унижение и принизените от началниците. Прекия началник не знае какво правят хората от отдела му и не може да ги защити, когато има възникнал проблем. Изискват да работиш и знаеш за 5ма, а реално заплатата не стига и за едно от нещата, които вършиш. Не можеш да си вършиш нормално работата, защото трябва да питаш, чакаш и да се отчетеш пред сумати хора преди да можеш да си довършиш дадената задача.

Подло!!!

Параноичен Женкар страдащ от неизживяно детство!