ПЛАСТМАСА ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ПЛАСТМАСА ЕООД

Хорааааааааа бъркате фирмите.
Пластмаса ЕООД се управлява от Италианец

Най селската фирма във която съм работил(а).
Няма уважение,кучетете и котките са със привилегии.
Ръково ди се уш от немеца ама има едно майка и дъщеря които във началото са много мило но послеееее
Дупе да ви е здрави.Никаде няма такова отношение към работниците работил съм и във други фирми ама тук е нещо страшно.Трябва да искаш разрешение да отидеш до тоалетна,ако идиш през работно време ди приспадат от почивките а те са само две по 15 минути.
Мога да напиша роман ама който почне ще разбере.Не си го причинява те.За 570лв.не си заслужава.

Здравейте! реших и аз да споделя мнение за фирма ДБ Пластмаса технология.Разберете хора,не си заслужава даже и да разглеждате обявите от тая долна фирмичка.Много обещания,но като се започне почва АДА.Уговорката ми беше една,а след това се чудеха как и по какъв начин да ме изхвърлят.Така нареченият Управител е немец,който е дошъл в БГ,като мисли че тук хората сме Аборигени.Отношението е отвратително,даже това е мека дума,а за условията нямам думи,та те животните имат по добри условия.Обстановката и халето в което се работи с една дума са ВРЕДНИ за човек.Дясната ръка на Немеца,е толкова некомпетентна,че човек се пита с какво го е спечелила.На този въпрос си отговорете сами,давам жокер-нещото между краката на жените.Майката на въпросното момиче,е пълновластен господар в тая фирмичка-като види,че работника е с по големи качества,се настройва така срещу него,че горко му.Този немец,който има подобие на производствена фирма,дошъл в България да се подиграва с българите.Такива хора вън от държавата ни.За да разбере човек за какво говоря е нужно лично да се обеди,но минутите които си загубих да напиша този отзвук,е за да предпазя други кандидати за работа в ДБ Пластмаса технология.Има много за писане по темата,но не си заслужава вниманието фирмичката.Обиден и огорчен съм от отношението на така наречената управа.В допълнение,че и средата за работа е вредна за здравето на хората вие решавате.Бъдете здрави и се пазете от такива шарлатани.

Понеже няма много отзиви за тази компания, реших да споделя опит като кандидат за работа в нея.
Излагам само факти, какво съм видял и чул.
Ходих на интервю през 2015г.за позиция Човешки ресурси.
Това, което ми обясниха ме вртещи.Те(ръководството - собственика, който е италианец и една госпожа, предполагам мениджър) предлагаха да им подсигуря работнички за цеха, но не в качеството на служител при тях,а като външен доставчик.Идеята им беше да намеря 20 жени за 1 месец, като за всеки доведен човек плащаха по 100 лв.
Така се формира обявената заплата от 2000 лв,(а за града такава сума ехти като топовен изстрел). Нали разбирате, че това ми прозвуча като "професия сутеньор".Когато попитах, за следващия месец какво правим - отговорът - ами имаме програма и другия месец да наберем 20 човека.Е не се съгласих.В Костинброд има негативно отношение към фирмата и не го спестих, казах им го.
Не мога да кажа нищо за работа, отношения в колектив и други оценки.

За 22 години тр.стаж за първи път попаднах на подобна фирма (със сигурност има и други ). Отношението към служителите е като към бели роби - 12 часов работен ден, пет дена в седмицата, 22 дена в месеца. Условия на труд - няма такива. метално хале с 15 жени по които се крещи и ги наричат с всякакви обидни думи. През зимата въпросното хале е без отопление. Т.е. жените там работят на минусови температури. През лятото е като в сауна. Реже им от заплатите, налагат се постоянни глоби и на следващия месец се оказва,че имаш да доработваш часове. Никаква организация, пълен хаус, мнеието и настроението се мени на всеки 30 мин. Лично аз предпочетох да напусна, вместо да си съсипвам нервите и здравето, но ми е жал за повечето жени там.Има постоянно текучество на персонал, много хора не издържат на изнервената обстановка.