Агнесика пласт ООД /img/frontend/nomap.png"

Агнесика пласт ООД

Една от най-лошите фирми, в които човек може да работи.
Работата е изключително тежка, води до всякакви травми и здравословни проблеми.
Работи се почти всяка събота, празници освен Коледа, Нова година и Възкресение не се признават (като почивни дни).
Когато на друг празник, които не се пада в неделя, се работи не се отчита като такъв и се заплаща като нормален делничен ден. Никога не може да ви стане ясно каква заплата ще вземете и защо. Ако тръгнете да напускате автоматично (по усмотрение на собственика) заплатата пада с 30-35%. Прави се всичко възможно да не ви изплатят отпуската, ако издържите достатъчно за такава, а когато сте отпуска все пак може и да сте на работа, като това също няма кой да го отчете. Болничен си вземете, ако смеете и има с какво да доживеете до следващата 15-ка.
Единствения начин да получавате близко до нормалното възнаграждение е да стискате зъби и да работите там поне 5-6 години и пак не е сигурно че ще стане.

ти да не би да си онова келеме кадето открадна планките и беше изгонен ?

Не препоръчвам да започвате работа в Агнесика причините са доста .
1.работно време
Работното време е от 8:30  до тъмно  ако се налага се започва и по рано такова нещо като събота неделя или празник не се признава  и не си мислете че се заплаща
Отпускът е 16-18 календарни дни когато реши шефа  като и той не е съвсем платен
2.работно облекло и условия
Няма такива купуват се възможно най евтините гащеризони който се разпадат след първото пране за работни обувки можете да си мечтаете или да си закупите сами
Отопление в цеховете също Почти няма работна температура -7 градуса е ок столовата е ипровизирана маса в цеха една тоалетна за над 30 човека за баня по добре не питайте няма такава
Ако отидете командировка а ще отидете ще спите в някое мазе таван или барака накаква за 5 лв на човек пак е нещо поне няма да ви вали
3. Работата  това е всичко което има да се свърши товарене на дограма.стъкла.профили метене чистене разковаване на дървени сандъци  пакетиране на дограма събиране на отпадк ако някой от богатите приятели на шефа поиска да свършите нещо не може и да си помислите да откажете  всичко в 3 точка не се заплаща
4. Фирмата разполага с няколко буса едно камионче и 2-3 цеха горе долу обурудвани за производство като се очаква с наличната техника да се произведе всичко което някой поиска липсващата техника се замества с хамалогия а това което забравих да спомена по горе е че всичко е спешно ама много спешно
5. Заплата 700-800 лв за който ви скъсва от работа но вие трябва да сте благодарни ако ви се наложи да отсъствате 1ден това ви струва 50 лв не ви ги дават ако работите но щом можеш да си позволиш да  си позволиш да не отидеш на работа значи въртиш някоя тъмна далавера
Може би единственото хубаво нещо във фирмата е че заплатите се изплащат на редовно дори по рано но никога със закъснение
Има още много негативи има и някои положителни но за жалост негативите са повече
Надявам се че съм бил полезен

Най-нещасната фирма в която съм работил. Шефа е абслолютен некадарник и използвач. Пести от средства и клиентите са масово недоволни от работата (щото и ние трябва да пестим). Аман от измекяри в този бранш.
Колегите биват, но ръковотството на фирмата е пот всякаква критика