Севън Топс БГ /img/frontend/nomap.png"

Севън Топс БГ

Има ли смисъл, да се започва в тази фирма,някакви уловки при подписване на договора.Редовно ми се изплащат заплатите и т.н.

СЕВЪН ТОПС ВАРНА -СЛАВАТА НА НЕКОРЕКТНА и ИНТРИГАНСКА ФИРМА Е ИЗВЕСТНА ОТДАВНА !!!! Варна имат готин шеф ,но той е безгласна дума на практика Всяка зима махат хора и после на пролет пак търсят !ЗАТОВА постоянно ПУСКАТ НОВИТЕ СИ ОБЯВИ ОТ ДРУГИТЕ СИ ДЪЩЕРНИ ФИРМИ КАТО ТОП ИНВЕСТ И ДРУГИ !!!АКО ТОЛКОВА СТЕ Я ОКЪСАЛИ ,ЧЕ ДА ОПРЕТЕ ДО ТЯХ , ЩЕ Я ОКЪСАТЕ ОЩЕ ПОВЕЧЕ ! Бягайте НАДАЛЕКО ,после ще благодарите !!!

Много долна фирма, не плащат отпуската и правят само интриги, не ходете севан топс Варна.

Като за начало- кандидатствах когато двама от дългогодишните им шофьори напускаха. Едновременно. С единия се познаваме от доста време. Какво се оказа. Обявяват ти заплата 700 лв. Ама малко пропускат да ти кажат че 60 от тях взимаш на купони. В нормални фирми ги дават върху заплатата. Работно време според шефовете- нормално, но иначе над 10 часа.Половината служители са роднини на шефчетата, вкл. и единия шофьор. Същият този шофьор ще ви убеждава колко е яко във фирмата. Пътуваш минимум 350 км на ден. И сюрприз- наистина запозна заповед за 5000 лева. За сигурност на фирмата... Бусовете са в окаяно състояние. Любим израз на шефа ако стане нещо бил "Оправяй се". Изкарах един ден пробно и ми стига. Единственото за което си заслужава да работиш в тази фирма е, докато си намериш нормално заплатена работа.Вие си преценявате.

Хора не ходете в фирма Севън Топс фирмата е в сивия сектор мошеници големи са,шофьора там няма никакви права като роб го третират,никакви права няма.Ще ви накарат да распишете 2500лв,като гаранция уж а това ще е доказателство срещу вас пред съда се едно и ги дължите мошенници големи са плащат 2 месеца на зад защото са некоректни към хората.Ако решите да си ползвате отпуската ще се наложи да распишете и после да работите.Тия селски номера ги има в ная измислена фирма.Ще се държат с вас като с животно,или роб никакви права само те имат Боклуци големи са.

Фирма Севън Топс е менте расписваш договор за 8часа а работиш по 12часа.расписваш нещо което не си получил примерно карат те да распишеш че си ползвал отпуска а не си това е незаконно.И да има работа и да ниама едни пари зимате никакъв стимул.Фирма менте селяци голями.

Напръв поглед мн.мили и точни рабоодатели.Условията на работа средно поносими (за старт на кариераа в тази облас).Заплащане сравнително ниско.И сега следва най-голямата изненада.Бонус към ТД -бланка на ЗАПИС НА ЗАПОВЕД  в размер на сумата от 3000 до 6000 лв , това е условието за да започнеш .Тоест от този момент нататък ти съвсем законно ти си им длъжник с тази сума пред съда без да си я получил или видял.Това е напълно незаконно.ГЛЕДАЙТЕ ВНИМАТЕЛНО КАКВО ПОДПИСВАТЕ.