Customer Care BG EOOD Кастъмър Кеар бг еоод /img/frontend/nomap.png"

Customer Care BG EOOD Кастъмър Кеар бг еоод

Не се хващайте с тази фирма. Предлагат уж граждански договор, а висите по 8часа за тоя дето духа. Продават договори, лъжат хората. Некоректна фирма! Не си заслужават нервите да работите за тях. Стойте далече от Къстъмър Кеър!

Ей, като ви види човек как мрънкате и започва да се чуди какво ли очаквате?
Вече пета година работя във фирмата и не съм видяла нечовешко отношение, нередовно заплащане или пък по-ниско от очакваното и заработеното.
Хванали сте се да работите на пост, който изисква резултати - търговци сте, какво очаквате?
Да не ви се помага? Да не ви мотивират? Да не ви дават съвети и да не ви коригират грешките?
Аз пък смея да твърдя, че не съм виждала някой изгонен, защото не успява да си изпълни таргетите. Има си екип, всички се стараят да ви научат, за да имате по-добри резултати.
Отделен е въпроса, че сте свикнали масово да очаквате много пари за посредствено свършена работа.
В такъв случай това не е подходяща работа за уменията ви.
Не ви е виновна фирмата, а това, че сте се хванали на работа, за която не ви бива.
Потърсете проблема и в себе си.
Аз съм доволна.
Да и мен ме е изнервяла работата на моменти и на мен ми е било трудно да си достигна таргетите, но дори и в по-слаби месеци, пак са ми плащали добре.
Затова - не забравяйте, че сте на работа! Дори и когато си работите от вкъщи!
След като имате изисквания за качествено заплащане, вършете си работата качествено и ще сте доволни - също като мен.
Аман от мрънкачи!

Ужасно отношение, постоянно юркане, ако нямаш достатъчно сделки започва слушане на разговорите, които водиш непрекъснато писане по скайп, звънене ама защо, ама как. Промиване на мозъци е тази фирма. Нямаш никаква яснота за това колко сделки имаш подписани и колко реално трябва да получиш. Докато си им изгоден си там не си ли им от днес за днес си чао без предупреждение.

Не на -5 о на -10 Постоянно юркане промити мозъци постоянно сменящ се колектив никакви обучения като хората,лъжене в броя подписани сделки никакво отношение от работодателя не го интересува ти как си а само зделки.Непрекъснато досаждане някакви тъпи иконки по скайпа все едно сме в децка градина.Мениджъри под-10 уволняват за щяло и не щяло а и още по лошо уволняват бременни служителки и ги оставят на улицата.Дано им се връща не двойно а стократно тези безумия които си позволяват.Не се лъжете да работите нам повече от 3 месеца няма да просперирате.

Customer Care BG е бившия кол център на Виваком, които едностранно прекратиха отношенията си с тях, след като установиха, че в кол центъра злоупотребяват с личните данни на клиентите на Виваком. Поради факта, че нещата много се раздухаха, другите клиенти на кол центъра също се отдръпнаха и сега единствения проект е Бяла карта. За да избегнат срама от деянията си, бързо се преименуваха на Sales Point EOOD.
Сами си правете изводите колко е добро заплащането, щом постоянно върви обявата за набиране на нови агенти в jobs.bg Ако агентите а доволни от заплата и отношение, няма да напускат, нали? Но е факт, че колеги напускат постоянно. В момента съм по майчинство и гледам детето си в къщи, но в момента, в който проходи и вече мога да го запиша на ясла, няма да остана и един ден.

Отлична оценка за Кастъмър Кеър!

Работя в Кастъмър Кеър вече година и половина, настоящ служител съм и се надявам да остана такъв, именно заради доброто отношение и приятелската работна среда. В тази фирма, аз получавам добро заплащане и добро отношение и от висшестоящи и от колеги.
Следя тази дискусия отдавна и се чудя има ли смисъл да изразя своето мнение, тъй като мненията са двуполюсни и е трудно човек да прецени, като страничен наблюдател, коя е обективната гледна точка. Разбирам, че не всеки човек МОЖЕ да работи това, за повечето хора продажбите, комуникацията и аутсорсинга като цяло са нещо толкова сложно, колкото е и ядрената физика, но за мен - не е така. За мен тази работа е нещо, което разбирам и в което се чувствам на мястото си.
Когато започнах работа в компанията, единствените възможности в моето населено място бяха, да стана наръчник в някоя шивашка фирма или да кисна в някой магазин по 12-14 часа, шест дни седмично за триста лева. Беше ми омръзнало да работя за пътните си разходи, ей така, колкото да се каже, че ходя на работа.
Не, не смятам да напиша, че всичко от ден първи до днес е било розово за мен в тази фирма.Имало е много трудни моменти и проекти, в които не съм се чувствала комфортно.
Да, аз също съм се сблъсквала с лидери, с които не съм се чувствала добре и не съм давала всичко от себе си, но пък за сметка на това във тази фирма работят хора като Ценка Симеонова - Тим лидерът, който успя да ме накара да заобичам работата в Кастъмър Кеър; Йоана Йонова, която възприемам като свой приятел и която успява да ме накара да обичам всеки следващ проект и да го работя с удоволствие; Алекс Ненчев, за който мога да кажа, че никога не е оставял в мен нещо различно от широка усмивка... и още много други - и лидери и колеги, които няма да изреждам, но съм се постарала да им покажа, че работата с тях е удоволствие.
Някъде из постовете прочетох нещо за нередовно заплащане и мога съвсем уверено да кажа, че това е откровена лъжа. Заплащането се извършва точно на определената дата.
Възможности за развитие има и със сигурност старанието и уменията се толерират, освен това, смятам, че заплащането е такова, каквото не бих получила, работейки в града си.
А онези, които са опитали и не са се справили, или пък не са се сработили по някаква причина, съветвам, вместо да плюят и да търсят кусури, да си намерят работа и екип, които биха им харесвали толкова, колкото на мен тези.
В смисъл...може пък да ставате за шивачки ;)

"Работих" близо 3 седмици и напуснах. Не ми заплатиха това което заработих. Дали защото напуснах, преди да ми дадат договор, не знам...
Но не заради това го направих. Бих си камшиците, защото прецених, че това не е работа за мен. Не обичам да манипулирам хора(с такова впечатление останах) за лична изгода.
Иначе обучението е отлично, колегите се държаха дружелюбно с мен и никога не съм се чувствал неудобно. Хората правеха всичко по силите си, за да ме насърчават да работя. Ако сте "ориентиран към резултата" човек, сигурно ще ви допадне. Останах временно във връзка с колегите от работната група, която обучаваха, и всичко беше коректно по думите им.

Аз съм Виктория и съм настоящ служител. Стана ми леко гнусно да чета всички коментари, но като са анонимни някак ми става ясно, че зад "Анонимен" се крие просто някой, на който не му се бачка.
Да, работи се много, аз работя почти 10 месеца във фирмата - не, не те задължават да работиш по 8 часа; да, бонусите се изплащат коректно (следя часовете и заработките си), обученията са полезни, хората са приятни. Освен това съм с малко дете, което в началото на взаимоотношенията ми с КК си гледах сама - дете, разболява се, хленчи... Винаги са се отнасяли с разбиране към мен това, че освен работа имам и личен живот СЛЕД работа. Парите са колкото си изработиш.
Работата е понякога напрегната, понякога е изключително приятна. Има различни проекти - някои ти допадат, други - не чак толкова...като навсякъде. А работата от дома - поне за мен има изключително много предимства

Сами виждате какво е!Ето на,сбра се кликата клакьори и подмазвачи,за да ви убедят колко са готини Къстъмър Кеър.Какво е готиното?Работите на Граждански договор,който е прикрит трудов такъв,юркат ви да сте 8 часа задължително на работа,за да продавате на пенсионери договори.Таргета е 15 договора и ако не ги направите се включва една от истеричките-Вероника Димитринова или Емилия Петрова.Почва се натиск и тормоз,защо имаш малко договори.Фирмата е меко казано безумна,лъжат и в заплащането.Трябва да ги дебнеш като пъдар,дали са ти превели всичко точно,като не ти излязат сметките(демек те ударят в заплатата) почват да се оправдават ,че си малко часове бил в системата.Фирмата е некоректна,колектива е зле-нервни,избухливи,истерични женици.
Правете си извод колко са коректни,след като всеки месец обявата им виси в джобса да събира наивници!Не се захващайте,не си струва времето и нервите да си хабите за мижави пари-макс.400-500 лв!