написано 02.09.2014г. сряда в 17:28

Здравейте, бихте ли ми казали как стоят нещата за търговски представител, по какъв критери се избират и има ли изобщо някаква комуникавия от страна на фирмата с канидатите за работа, т.е. обаждат ли се да кажат, че не си одобрен например? Всяко мнение ще ми въде много полезно. Благодаря предварително на включилите се.

написано 15.08.2014г. събота в 23:09
в град Дупница

От Каменица,са се сезирали.Единия от "Братя Галеви" в Дупница-Благоевград,е "помолен да напусне".И е напуснал.Има светъл лъч,но не е достатъчен.

написано 17.06.2014г. сряда в 22:58
в град Благоевград

Кристина,интервютата протичат различно.Понякога не протичат,а само се обявяват.Имам факти и лица назначени по този начин.В мой екип е имало парашутисти.Доказано с факти и доклади.Като изнесох данните ме привикаха на момента на разговор да се разберем с добро.Да но истината е една.Разбраха,че с добро не става,започнаха репресиите.Заплашваха по телефона,бях дискредитиран пред екипа си.Да,но истината е една и тя е факт,обявен от Пловдивски Районен Съд.Сега господин Търговския Директор г-н Христо Бойчев да коментира неуспоримите факти, доказани от едномесечен обстоен  одит в зона ЗАПАД,защо е допуснал финансови злоупотреби,дискриминация на различни нива и по различен признак.За мен истината и тук е една,но ни остава да гадаем.Как лицето Н.Н е пуснало фиктивни фактури за хиляди лева.Къде са парите?Г-н Бойчев,за мен лично, или не сте упражнили функцията си, на директор,или сте съучастник.Месеци наред ви подавах сигнали,а вие нехаехте.Е Истината е една,колкото и да е неудобна тя за вас.

написано 14.05.2014г. четвъртък в 07:37
в град Хасково

Интересува ме как протича интервюто за административна позиция. Правят ли се тестове, на английски ли се провежда. Искрено благодаря на включилите се.

написано 29.12.2013г. в 23:56
към обект/отдел Търговски

В София,ако си плащат, за да работят,то в Дупница покрай заплатата докарват и допълнителен доход.Търговския представител там държи и бизнес с кафе машини.Кафемашините са разположени в обектите, които той ежедневно трябва да посещава, вършейки работата си за Каменица.Покрай служебното върви и частното.Кафето за машините,се зарежда от борса "Слави", официалния дистрибутор на Каменица за региона.Това е така от години.Явно някой го позволява.Шефа му супервайзор си гледа земеделието и субсидиите, и тлъстата заплата с бонус от Каменица,ама има връзки и гръб при господа директорите в централен офис София.Вие в София си плащайте за да работите,докато други трупат богатство на гърба на Каменица.

написано 20.12.2013г. събота в 01:07
към обект/отдел Търговски

Налага се и да си плащаме, за да работим.Неудобно ми е да го напиша,но е факт.Колегите знаят за какво става въпрос.

написано 22.07.2013г. вторник в 12:40

За Каменица АД мога да кажа,  в тази компания ще имате сигурност,ако ви се работи и не ви мързи ще си докарвате добри пари.работата не е лесна отговорностите са много,много началници,много изискваниа,пак ви казвам ако ви се работи тук е мястото,ще имате и възможност и за развитие,компанията цени качествените си хора,социалните придобивки също не са малко.

написано 26.09.2012г. четвъртък в 14:40
отношение шубе го/я е и не казва!
в град Аврен

Каменица е една от малкото коректни фирми на българския пазар.

Изключително социална компания. Съветвам всеки който може да започне работа там да не се колебае, а веднага да прави всичко възможно.

Започвам да ги описвам по ред:

Заплащане: Много добро на фона на доста фирми

Уважение: На ниво, все пак има и субективен фактор - както си го заслужиш

Привилегии: Социалните придобивки са на доста високо ниво.

Фирмена сигурност: Ако си гледаш работата си добре приет навсякъде, скатавките и лентяите не се толерират

Ангажираност: Доста. Но нали все пак отивате там за да работите, ане да се чешете по главите!

Потенциал за развитие: Има потенциал, ако покажеш, че мислиш с главата си, а не си там само за да ти мине работното време

Местоположение: Тук може да се поспори дали пивоварната в Пловдив е на най-оптималното място, но все пак тя си е там от десетки години.

Колеги: Всички са достатъчно коректни, фирмента култура не толерира по никакъв начин грубите отношения.

Работна среда: Както казах Каменица е много социална фирма и се стреми да осигури ако не перфектна, то една много добра работна среда за всички!

написано 09.09.2012г. в 23:01

Каменица АД е една от най-добрите фирми в България в сектора на бързооборотните стоки.

Опита ми на това "поле" е огромен и смело заставам зад твърдението си, че това е фирма за която си заслужава да се бориш за да станеш част от нея.

Пивоварната се развива от година на година. Сега след като стана част от голям америкаснки бизнес, нещата ще се придобят още по-добри краски за работниците и служителите на фирмата.

Фирмата е коректна. Служителя се осигурява на целият доход, има отличен социален пакет, който съдържа в себе си много придобивки ( няма как да ги разкрия ). Заплатите се превеждат на време без закъснения и в целия договорен размер.

Всеки, който има възможност да започне работа в Каменица АД, ще има шанса да работи в една от най-добрите фирми в България.

Показани мнения 1 - 10 от общо 93 12345 По-стари » >|