Босконсулт ООД /img/frontend/nomap.png"

Босконсулт ООД

Здравейте, съвсем случайно попаднах на темата и реших да пиша. Аз също бях клиент на адв. Бостанджиева преди доста време вече. Това което мога да кажа кратко и ясно е, че тя е един некомпетентен юрист. Работил съм с доста други кантори където компетентността е в пъти на по-високо ниво. Адв. Бостанджиева сменете професията си.

Здравейте,много се радвам че открих Босконсулт и работя с тях - решиха доста наболели въпроси и адв.Бостанджиева създаде в мен доверие и желание за съвместна работа за напред.

Здравейте,аз съм настоящ служител на Босконсулт и бих искала да споделя с вас колко се радвам,че попаднах в този екип.Работя от доста време за компанията и до момента не съм попадала на недоволен клиент.Позицията,на която съм е отговорна точна за работата с клиенти.Всеки ден се свързвам с настоящи и потенциални клиенти.Наскоро реших да се допитам до клиентите ни как оценяват обслужването ни - не попаднах на недоволен, а се свързах с над 120 клиента.
Съветът ми към вас е да не се доверявате на глупостите,които е възможно да прочетете.Не забравяйте,че конкуренцията не може да напише много неверни неща.
Не взимайте насериозно слуховете и клюките - РАБОТЕТЕ С ФАКТИ.Всяко негативно мнение трябва да се научим да го филтрираме с факти,а не да го приемаме.За жалост повечето хора сме такива,приемаме негативните мнения,а позитивните филтрираме.
На сайта ни можете да видите референциите от нашите клиенти и да се допитате до тях.

Аз съм настоящ служител на Бос консулт. Едва сега прочетох мненията за компанията ни. Искам да изразя несъгласие с тях. Първото мнение на г-жа Гюлбахар: Те е длъжник на наш клиент, която изгуби делото, водено от нас и това доста я е озлобило.
Второто мнение е на адв.Юлияна Николова, която беше уволнена от управата  заради некомпетентност. Питайте адв.Николова колко показа личностният й тест за отговорност. Отговорът едва ли ще го каже, защото е позор  (минус 96точки при допустими плюс 32точки). От личностният тест, който направи г-жа Николова се оказа, че тя е ПИН, т.е. потенциален източник на проблеми. Същата наша бивша колежка завижда много на адв.Бостанджиева заради усърдието и успехите. Докато тя е задгърбена от мъж и колеги. Юлияна, стегни се и престани да правиш глупости на колегите си и на себе си! Поздрави - бившите ти колеги, които много бързо ни забрави

Работя с адв.Бостанджиева от 15год и съм силно изненадан от мненията. Познавам се с много от клиентите на Бос консулт, които лично съм препоръчал. Всички те са очаровани от работата на екипа. Позвънете на който и да е от клиентите на фирмата, които са публикувани на сайта им и съм сигурен в добрите отзиви. Екипът е избран и винаги дава повече от колкото очаквате.

Преди 2 години се доверих нa Bos consult и въпросната Силвия Бостандживе ме измами. Предполагам, че не съм единствения измамен... Взе ми голяма сума пари с обещанието, че ще ми събере задълженията от мои некоректни партньори. Не ми събра задълженията, не ми върна и парите. Когато я търся по телефона, за да ми даде информация или не го вдига, или е в среща, или някой друг вдига вместо нея и я прикрива.
Възмутен съм от поведението й и съжалявам, че й се доверих.
Пазете се!

Уважаеми колеги и потенциални или вече излъгани клиенти на Бос Консулт, бягайте далече щом чуете за адв. Бостанджиева.
Освен некачествен човек, тя е и некомпетентен юрист, некоректен, нелоялен, лишена от всякаква човещина и отношение към служителите си, а в главата и е пълен хаос. Има наистина някакво зло в тази жена. Цялото семейство са се оплели в различни схеми и грандомански илюзии, като приказката "първа на село, последна в града" е меко казано.
Колективът се сменя всеки месец, самите клиенти вече не помнят имената на адвокатите, които са им работили казусите. А самата Силвия нито си знае клиентите, нито до къде са делата. Лъжат се хората до последно само и само да се плати аванс. Да не говорим за данъчните измами и криене на данъци, писане на адвокатски хонорари от кочан с ИНДИГО!
Ако цените себе си, трудът си и нервите си- бягайте далече!

Искам да кажа на всички, които са решили да кандидатстват за работа в тази кантора: Чуете ли името на тази адв.кантора бягайте далече. Управителката в лицето на Силвия Бостанджиева страда от раздвоение на личността. В началото лъже хората, че ще им плаща високи заплати, бонуси и комисионни, но в последствие служителите остават измамени и разочаровани от нея. Не стига,че ги побърква от работа, но и не плаща. Затова изгуби най-качествените си служители. Само мрънка и се оплаква, прави интриги между колектива и не си дава сметка, че по този начин тя е губещата. Прави се пред хората, че е много "добричка" с нейната "невинна" физиономийкяа, но не знаете в действителност какъв енергиен вампиир е. На всичкото отгоре, когато направи гаф и не спазва уговорките си пред клиентите кара служителите да им звънят и да препишат вината върху себе си, за да остане тя "чистата" . Лъже клиентите, че ще направи от невъзможното възможно и само им взема парите. ХОРА, БЪДЕТЕ ВНИМАТЕЛНИ И НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ НА ТАЗИ МОШЕННИЧКА!

Бих искал да ви кажа да не се доверявате на тази адв.кантора. В лицето на адв.С.Бостанджиева тегне атмосфера на двойнственост и алчност подкрепени с огромна доза измама и фалшификат.
Кантората е една своеобразна "черна дупка", в която не само средства и нерви потъват безследно, но и страшно много време, както и огромни количества доверие.
Имах несъбрани вземания и й се доверих като й възложих казусите си, в последствие останах безкрайно разочарован. Взе огромна сума пари от фирмата ми като обеща, че ще ми помогне да си реша проблемите,но си остана само с обещанието.
Представа си нямате каква угроза ви дебне задълбочавайки взаимоотношенията си с нея.