Интер-Логистика - Георги Лечев ЕТ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район Одесос, ул. ПРОФЕСОР ДЕРЖАВИН", 29, ет. 2, ап. 4"&markers=Варна,Район Одесос, ул. ПРОФЕСОР ДЕРЖАВИН", 29, ет. 2, ап. 4"

Интер-Логистика - Георги Лечев ЕТ

Офис Пазарджик пълен ташак с тия повече Не!

Трети ден вече си чакам пратката!Всеки ден,обаче,получавам съобщение на мобилния че ще бъде доставена точно този ден(поне нещо)!И всеки ден си кеся в къщи и чакам ценната пратка от "големите' куриери.Обадих се на посочения телефон,от там се обади някаква,която все едно е на смъртно легло,не закусвала...Промърмори нещо от сорта "колегите не успяха вчера,ама днес със сигурност" и "че ще свържат след малко с мен".Нито се свърза някой с мен,нито получих пратката!!Три ценни дена от живота си подарих на тези загубеняци!!

Всички се правят на шефове,всеки заповядва и е най големия!Няма дисциплина,липса на отношение на колеги към колеги!Всеки си прави каквото си иска. Има липса на и пропуски на много неща и е като разграден двор!!! Стари работници си правят каквото искат и новите идвт и си отиват отговорника нищо не може да направи и системата е ясно!! Става дума за склада във Пловдив на карловско шосе.Липса на коли,на работна ръка.Няма организация,държание,уважение и много други неща които няма и да се променят докато не се вкара във ред всичко!Тези които работят са натиснати от старите,а те никаква не е вършат и за капак се правят на шефове на новите,а отговорника в този случей вдига рамене!!! Ето затова напъснах и съм поредния си заминал куриер!!!

лошо

Най-малоумните куриери в България! Колкото пъти съм ползвал услугите им (95% все по неволя като последна миля на международни пратки) винаги е имало издънки. Не звънят по телефона, не доставят повторно, НЯМАТ ПРОСЛЕДЯВАНЕ ЗА ВЪТРЕШНИ ПРАТКИ В БЪЛГАРИЯ, не отговарят на e-mail-и (винаги връщат отговор по телефона, за да няма нищо черно на бяло) и за капак зачукват пратки по техни "складове", което варира от кафенета до магазини за дрехи втора употреба на другия край на планетата земя. Не мога да си представя какви шимпанзета работят в тази абсурдна фирма. Топ олигофрени, стойте далеч от тях!

Много некоректна фирма със служители,които не знаят защо са там,неучтиви,невежи и неуки.Не ползвайте услугите им,защото ще бъдете излъгани и разочаровани!!!

Здравейте Г-н. Лечев
Пиша тук като ваш дългогодишен клиент в Пазарджик и като получател и като изпращач. Ползвах вашите услуги повече от близо 7години докато вече чашата откъм страна на моментния ви управител-офис г-н. Маноилов доколкото знам че се казва, не ме възмути ужасно много с поведението и държането си не спрямо мене но и спрямо неговите колеги в офиса.......От този момент нататък съм се зарекъл никога повече да не ползвам услугите ви ...И не само аз ще сторя това но и всички мои клиенти и колеги в същия бранш... Не зная по какви критерий си избирате ръководните длъжности но най вероятно е некавото трябва ..... По добре би се държал един клошар на улицата отколкото този гамен намерен от незнайно къде !!!!

Няма по-смотана куриерска фирма от 'интерлогистика'.
От 6 пратки които получих чрез тях 5 пъти трябваше да ходя до централния склад ( на около 20 км от мен)да си ги вземам сам .
Защото 3 пъти объркали поръчките и три пъти куриера не е дошъл да ги достави ( единия път каза че имал 136 поръчки за деня) и само един път един от куриерите със сбъркана поръчка дойде след работно време да я достави (след голям скандал в офиса им)
Така че ако искате нещо ДА НЕ ВИ БЪДЕ ДОСТАВЕНО ползвайте интерлогистика!!!!

Бачках там преди време, никакво уважение. Гърбиш като магаре и накрая ти викат, че нищо не си свършил. Осигуряват те на минималната, недай си боже да излезеш за по дълго в болнични си обречен на мизерия. Бачка се от 8:30 до 19 часа включително и събота до 14 часа. Извънреден труд не се плаща, а го има в изобилие. Декември месец ти идва да си сложиш въжето от работа и гърч и накрая ти дават едни 300 лв и ти казват, че трябва да боготвориш Лечев защото ти ги е дал. И най- важното не кандидатствайте там за работа защото малкия шеф Емо Лечев и на бокс ходи и на ММА хаха смешник.

Искам да споделя моя опит с въпросната фирма като кандидат за работа. Поканиха ме на интервю за позиция „счетоводител“. Интервюто проведоха една госпожа, чието име мога да споделя но няма да го направя и един господин които така и не разбрах как се казва и какъв е. Понеже работех на друго място ме разпитаха защо си търся друга работа и какво е заплащането което получавам. Понеже работех на смени и споделих , че това не ми харесва, господинът по някаква причина реши да ми каже: „Ама вие какво си мислите – че при нас не се работи ли?“ при което аз изпаднах в леко недоумение и му отговорих, че аз не си търся работа в която не се работи. Та от интервюто разбрах долу горе какви точно са задълженията на позицията и работното време. Казаха ми, че ако бъда одобрена, ще има второ интервю на което ще ми бъдат съобщени работната заплата и сумата на осигуровките.
След седмица ми се обади господина и ми съобщи, че съм одобрена и да си действам по освобождаване от настоящата работа. При което аз му казвам, че не знам какви са условията при които ще работя. Той предаде телефона на госпожата която присъства на интервюто която ми съобщи работното време, работното място и заплатата. Поинтересувах се от сумата върху която ще се плащат осигуровки но тя не ми посочи точна сума. Обясни ми как да си ги изчисля и думите и бяха: „Хайде сега вземи един калкулатор и ги изчисли“ при което аз и отговарям, че нямам калкулатор пред мен и не мога да ги изчисля в момента. Нейните думи бяха следните: „ Започваш да ме ядосваш и май ще се откажа да те взема на работа“. Моят отговор беше: „Ами щом така сте решили“ и тя отговори „ Да, отказвам се“
Няма да правя коментари. Всеки сам да прецени за себе си дали си заслужава да се работи в тази фирма и с такива колеги.