ЗЕТ БИ ЕС https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас,София, Лозенец, ул."Златен Рог" №22, ет.6&markers=Бургас,София, Лозенец, ул."Златен Рог" №22, ет.6

Никога заплЪаъа не е закъснявала. Винаги идва на време и допълнителни часове св заплащат. Шефовете се съобразяват кога ти е наложително да почиваш. Ако се наложи да дойдеш допълнително те питат ножеш ли и ако неможеш няма проблем.имаш си почивка всеки ден и си я взимаш когато ти пожелаеш. Работата не е тежка,а колегите винаги са насреща.

Плащат....друг път! Пиша единствено, заради хората които си търсят работа и не искат лоши неща да им се случват!
Въпросната "пред загиване" фирма няма на какво да ви научи а единствено ще ви отнема от ценното време и здраве!
Мениджмънтът е много зле , хора с ниско самочувствие,които нямат нужните качества да управляват , хабер си нямат от нищо и с персонала се държат все едно са като роби. Редовно се местят кашони от ляво на дясно,а стока която си приел преди два дни ще опаковаш пак на кашони , палети и обратно ги пращаш и това се върти в кръг и на ден правиш 123456789 хиляди безсмислени неща!Нормално е през това време да се питаш "какво правя тука въобще"?!Всеки работен ден ще приключи така , че да сте адски изморени.Нямат служебни пари за препарати ,че ние от бакшишите купувахме за да поддържаме на ниво магазина.
По мое време беше на 470 лева без никакви бонуси!Да не говорим че за Коледа и Нова година бяхме без пари , защото никой не си дигаше телефоните от 2 месеца къде са ни заплатите???? Една колежка беше пострадала и никой нищо не плати за злополуката.Ревизиите не се плащат, допълнителни часове също,фирмено развитие няма да имате, не се самозалъгвайте!Много съм щастлив, че напуснах и им направих луд скандал и им пожелах докрая на годината да затворят всички магазини във варна и така и стана :) Стоях толкова време заради колегите ,но в един момент осъзнаваш ,че това не те крепи само за да ги търпиш. Надявам се да сте разбрали дълбочината на това което казвам , и да се стремите към по-хубавите неща! :)))) Успех

Нещата написани по-долу не са точно така. Заплатата винаги идва на време. Шефовете се държат човешки. Така обсъждания Димитър Видев ,винаги проявява разбиране. За работата ,която вършим заплатата е съвсем нормална,допълнителни дни и бонуси винаги се заплащат.

Искам да окуража всички бивши служители, че когато масата изповядва едни виждания, а малцинството в лицето на Димитър Виден (оперативен пе*****т) Маряна и Мариела (запознатите знаят кои са тези миж***рки) изповядват съвсем друга винаги има начин служителя да се посъветва с компетентни органи и да потърси правата си. В моя случай разполагам с десетки доказателства за укриване на данъци, плагиатство, експлоатация на служители, аудио запис от съвещания, в които пред всички Маряна обяснява, как са в процес да прикриване на данъци за пред комисията по труда и т.н. Надявам се тримата героя да го прочетат и да очакват - очакваното :) Консултирах се с адвокат, подадена е жалба и в комисията по труда и всичко това направих докато все още съм служител във фирмата, а както знаете това е крайно трудно, предвид предишните коментари, които са 100% истина. Има секретна група във фейсбук, постепенно каня бивши служители и настоящи, на които имам доверие. Вътре запознавам всички с детайлна информация по хода на делото, което предстои, и до тук имам 12 свидетеля против 3мата героя и фирмата като цяло. Очакванията ми са огромна глоба и в най-добрия случай за мен - да си получат заслуженото - респективно затвор, но предполагам ще го измъкнат с пари под масата и подкуп. Важното е да разберат че ние, служителите сме го направили и в съда, който прецени може да остане анонимен, като аз и 12-те колеги ще излезем с имената си, с гордо вдигнати глави и усмивки на лицата :) Нямам търпение. Очаквайте развитие драги потърпевши, не се знае може и от Господари на Ефира да решат, че случая би бил с голям медиен интерес и да се видим по-скоро, от колкото очаквам! До скоро!

За всички които са решили да кандидатстват или да започват работа в тази"фирма".Това не е просто поредната фирма която изсмуква живота от вас-това е върхът на айсберга.мнението ми не е само защото съм вече бивш служител който е бил 9 месеца на работа,а като на човек който винаги е казвал това което мисли-особено на така наречените"мениджъри"на "фирмата".
Ще започна от самото начало за мен-25.10.2014г.за 1 месец и 2 седмици имах 3 почивни дни.обяснението беше за да се отвори мола-ринг мол и магазините на фирмата-13 на броя :) приемахме това защото ни се обеща да се платят всички извънредни часове.моите бяха 147 часа от които ми заплатиха едва половината.за другите ще трябвало да ги опростя на фирмата-така си показвал че мислиш за нея.Договорът по който бях нает-беше склад-оператор за прием на стока и онлайн магазин.за последната позиция имах спомагателни дейности от време на време за около месец.за приема на стоката-много рядко 2-4 пъти за 9 месеца.като служител склад-хмммм,това там е толкова разнородна дума или дейност.в повечето случаи над 95% от работата те използват за поддръжка и общ работник по всяко време.даже да не си на работа личният ти телефон не спира да звъни.ако не вдигаш значи не мислиш за фирмата,ако не отидеш да работиш когато на тях им е угодно-пак.така времето си минава дават ти постоянни обещания за всякакво светло бъдеще.само да отворим още 1-2 магазина,само да стане еди какво си.Условията за работа са повече от мизерни.няма под-на бетон си-който се рони и няма почистване.една от колежките си замина поради тази причина.жената беше бременна и не искаше да разболява и детето си което носи.работата е тежка.постоянно се преправят магазини,постоянно се мъкне някакво складово оборудване,нагоре надолу."мениджърите" не знаят какво и как да взимат като решение.в един момент им трябва нещо от складовете(имайте предвид-че това са доста тежки складови модули,които се носят от 2-ма човека по коридори на мола-изключително неудобно и тежко занимание)в следващия момент не го искат и то трябва да се свали.за 1 ден сме правили такива "операции" до 5 пъти.днес ги сърби вляво,утре в дясно.В първите 3 месеца нямахме работно облекло-съсипвахме си нашите дрехи.нямахме елементарни пособия за склад като:тиксо,ножчета(макетни),фолио,ролетки,всякакви пособия че даже и от канцеларските пособия трябваше да си носим от вкъщи,маркери,химаклки и др.колкото и да им се обяснява ке и как трябва да се случи или трябва да го има-не се осигурява,а само се отлага с обяснението че няма пари.Като заговорихме за пари-няма логистична фирма в софия която да работи със ЗБС-защото не им е плащано с месеци.няма ролки за касовите апарати защото от Датекс не искат и да чуят за фирмата докато не им се платят предните разходи.Във тази фирма има няколко човека които са помазани и никой не ги закача за работа,другите трябва да се гърбят и за тях.уволниха над 2/3 от персонала защото не е бил качествен а сега търсят нови хора.аз сам напуснах фирмата както и няколко други свестни и съвестни работника,защото повече не можехме да търпим отношението на "мениджърите" не само към нас,а към всички.създават едно изкуственно напрежение по време на работа явно мислейки като повечето "шевчета" в днешната ни мила родина,че така се работи по-добре и по-бързо.Локацията на магазините е на изключително неудобно място-Ринг мол до Икеа.няма трнаспортни.от 01.06.2015г намалиха заплатите на всички с по 25% на всички останали във фирмата и работните часове от 8ч на 6ч.това беше и 2-та причина за моето напускане.не те питат дали искаш.били пуснали заповед на която имало твоя подпис-фалшифициран от "мениджърите".за което аз лично до няколко дни ще подам жалба в 4-то РПУ.3-та ми причина за напускане е че в началото на май ми се случи трудова злополука за която ми обещаваха обезщетение,а вече 3 месец нищо.за което отново ще сезирам компетентните органи.трудовата злополука беше много сериозна.желязо 3 метра на 2 метра падна върху мен и ми потроши 7 зъба,част от лицето беше наранена.за 2 месеца никой от 2-та "мениджъри" не се обади и не попита как съм,добре ли съм,имам ли нужда от нещо.напротив,опитаха се да прикрият случката.Въпреки това останах с надежда на работа още 2 месеца,за това че не повдигнах обвинения към тях,ми погодиха номер с който да ме принудят да напусна.реших че не си заслужава да се боря за такова работно място и сам си подадох молбата за напускане.Може би в момента съм пропуснал някой неща(ще ги допиша,когато се сетя) но искам да предупредя всеки кандидатстващ за работа в тази фирма да не си пуска СВ,да не поглежда към логото на тази фирма и да си търси какво и да е.защото сега видях че са пуснали 2 нови обяви за общи работници-студенти и ученици.Хора,бягайте далеч от тази фирма.животът е по-хубав далеч от нея.и когато срещнете имената : Димитър Видев и Христо Зафиров независимо дали в тази фирма или някоя друга имайте предвид че това са най-некомпетентните хора,най-големите лицемери и лъжци с които сме си имали взимане даване над 50 човека в софия.

Здравейте, всичко написано по долу е абсолютно вярно.
Заплатата е 608 лв. (като 600 е нетната заплата а 8 бонуса), оперативните мениджъри ти казват, че ако нещо не е ок можеш да се обърнеш към тях за да решат проблема, но уви като го направиш те ти казват "ако не ти изнася напусни". Аз имах привилегията да попадна на свестни колеги, но уви това не беше за дълго, разхвърлят ни от магазин на магазин, от склад на склад като парцали с извинение за израза. Най-гадното е че обясняват на всичките си служители едно и също кат си най-ценния им кадър, колко са доволни от теб и как не могат да си позволят да те изгубят като служител, а всъщност не им дреме за никой. Кат цяло не си струва да влагате време и енергия в тая фирма, оставете ги да си перат паричките и това е. Скоро ще затворят и тук всичките си магазини.

Бивш служителна фирмата съм от Ринг Мола. Изключително лош мениджмънт и дезорганизация. Повечето хора са бивши служители на затворения мол в Бургас (!) и са за пръв път в София. Съответно уреждат свои познати да работят във фирмата. Провинциално мислене на дребно, пълна липса на професионализъм и умения за работа в екип от страна на оперативните мениджъри. Към договорите липсва трудова характеристика и това се използва, за да се вменяват допълнителни задължения, които не са договорени. Заплатите на продавачите са 600 лв чисто, обещават се бонуси, които обикновено не се достигат или са смешни; не се покриват разходи за транспорт на служителите до Ринг мола, който е на доста отдалечено и некомуникативно откъм транспорт място. Фирмата пести пари за елементарни пособия, необходими в ежедневната работа. На продавачите (предимно момчетата) понякога се налага да разтоварват и стока от бусове и тирове, тъй като фирмата пести и от работници за разтоварване. Ако искате да работите за смешни пари, без шанс за развитие и да ви командват провинциални комплексари без мениджърски умения, можете да се пробвате.
Единственият плюс е, че осигуровките са на реалната заплата. Но пък наскоро разбрах, че като изтече 6-месечният изпитателен срок, често преназначават служителите на нов договор, за да могат лесно да се освободят от тях в последствие.Текучеството е голямо, както и неудовлетворението на служителите. Неудобните хора или тези, които си отстояват позициите, често биват уволнявани.

Не знам какъв коментар може да има за фирма,която в месеца има по десетина обяви за работа,от напуснали служители?!!.Аз съм на път да напусна,въпрос на време е(ден,седмица,но не и година).Като цяло написаното по-горе си е 100% истина!.Всеки ти се прави на шеф,нямаш ясна представа какво да правиш,не ти се и казва!.Магазините са най-важни,а не персонала(служителите).То пък и едни магазини,в най-забутания мол Ring Mol.Не съм си представял,че може да има такива Идиоти,но ето,,че се сблъсках и аз.Затова са тези мнения,всеки да ги прочете преди да си пусне CV-to,или преди да почне работа там.Дано да съм бил полезен с коментара?!.

Всичко, което прочетох е вярно. Истина е, че заплащането е ниско, бонусите смешни, а продавачите се смятат за роби. Бягайте далеч, ако чуете за тази фирма.