ГРИППА АД /img/frontend/nomap.png"

ГРИППА АД

Здравейте!
Видях много лоши отзиви за фирмата дотук. Някой може ли да каже какво е положението с работниците на ниво Администрация?

ДАСФ, Диппа ООД, Гриппа АД, Зином АД, Астелс АД, Зеда Тур АД, ДАЕСЕФ, ДИППАК,ГРИППАК.(Правец, Ботевград, Етрополе, Слънчев бряг)

Поразровете се из Google и сами си направете изводите. Всички фирми са собственост на фамилията на покойния Петко Данчев. Те са част от консорциома на ДАСФ. Преценете сами дали си заслужава риска...

В тази фирма едно се договаряш, второ различно от договореното се пише и трето различно от написаното и договореното се случва по отношение на заплащането. Заплатите се бавеха, затова покъсно ги осъдих на две инстанции. И си платиха, но защо трябваши да се стига до там така и неразбрах. Очевидно мнението ми се разминава с фирмената политика на работодателя.
Съвет ако е възможно не започвайте работа в тази фирма, ако пък решите да започнете: всичко договорено вписвайте в трудовия договор, никакви компромиси неправете, избягвайте общи понятия в договора като "Други задължения свързани с длъжноста" и т. н.
В тази фирма постоянно се правят оперативки, имат лошия навик да събират отговорните лица за оперативка в друг район извън предприятието без да осигурят транспорт - в противоположния край на града от местонахождението на предприятието , в друга база на "консорциума" от фирми. Не правете нищо свързано с дейността на фирмата за ваша сметка - това е задължение на работодателя.

Питам има ли офицялна страница тази фирма?

D.V. не си съвсем права, защото ти сама видя, че не е възможно да издържиш дълго време на натоварвания, несвойствени за длъжността ти. В края на краищата е хубаво да си лоялен към шефовете си, но не и на такава цена. Не трябва да се примиряваме с неправдите, всеки иска да работи, но не всеки е готов да се превърне в роб и да изпълнява безпрекословно всички глупости, които му се вменяват. Нямям нищо против печенето на чушки, но ако работех в консервен комбинат или ресторант, а в почивните дни, когато се извършваше печенето - на жените после не им бе платено обещаното предварително. Така, че не си заслужава да защитаваш не дотам честните и коректни Данчев Петков и Янкова:)

В ГРИППА  успява да работи само този,който наистина иска да работи.Там комунизма отдавна го няма.Правесчани са свикнали да бъдат покровителствани.Те са дървени философи и доста мързеливи.Искат да ходят на работа,но само за да получават заплати,когато ги караш да работят осем часа плътно  започват да роптаят !!! Не съм от този град.Всеки ден пътувам по 75км в едната посока и работя там отдавна.Никога не съм ощетявана дори и с 1 лв.,не съм ругана.В ГРИППА оцелява само този,който не е мързелив......Тогава бива оценен и уважаван.....Неразбирам защо тези чушки се превърнаха в трагедия????? Нима е заточение в Белене това да печеш чушки???? Във една фирма всякакъв вид работа е работа за всички.Санкциите наистина са факт,но за тези,които повече умуват вместо да работят.Заплатите там са високи,но ако ги заслужиш.........Най-приятелски съветвам всеки решил да работи там следното: Захващай се само ако искаш да работиш тогава ще вземеш пари.Немалка част от персонала е със стаж 8-10 г. Нима седят там толко време ако не се заплатени добре??? При Петко Данчев мързеливци и философи невиреят.За сериозните и отговорните има хляб!!!

В тази фирма властват законите ка крепостните селяни!!Всяка събота и неделя ти намират работа за която не се заплаща!!Жените печат чушки а мъжете ходят на дърводобив!!Това не е шега и ако не отидеш те чакат глоби!!1Това е!!!

Obe6tavat ti mnogo, no ne vzima6 ni6to i ti ostava uvikvaneto po cql den.Tam trqbva da si nenormalen za da si vinoven za vsi4ko i da ne vzemesh zaplata nakraq. Ne pravete moqta greshka da rabotite pri idioti.Gadoveeeeeeeee

глоби за какво ли не само и само да ти резнат от заплатата, която е и без друго социално ниска минимум компетентност максимум идиотизъм от страна на фирмата

Не са коректни в заплащането, с подчинените си служители, ниски да некажа лоши условия на труд,некомпетентни,неуважават мнението на специалистите наели ги на работа,въобще трагедия.