написано 15.07.2010г. петък в 21:48
към обект/отдел производство
в град Правец

В ГРИППА  успява да работи само този,който наистина иска да работи.Там комунизма отдавна го няма.Правесчани са свикнали да бъдат покровителствани.Те са дървени философи и доста мързеливи.Искат да ходят на работа,но само за да получават заплати,когато ги караш да работят осем часа плътно  започват да роптаят !!! Не съм от този град.Всеки ден пътувам по 75км в едната посока и работя там отдавна.Никога не съм ощетявана дори и с 1 лв.,не съм ругана.В ГРИППА оцелява само този,който не е мързелив......Тогава бива оценен и уважаван.....Неразбирам защо тези чушки се превърнаха в трагедия????? Нима е заточение в Белене това да печеш чушки???? Във една фирма всякакъв вид работа е работа за всички.Санкциите наистина са факт,но за тези,които повече умуват вместо да работят.Заплатите там са високи,но ако ги заслужиш.........Най-приятелски съветвам всеки решил да работи там следното: Захващай се само ако искаш да работиш тогава ще вземеш пари.Немалка част от персонала е със стаж 8-10 г. Нима седят там толко време ако не се заплатени добре??? При Петко Данчев мързеливци и философи невиреят.За сериозните и отговорните има хляб!!!

написано 20.10.2009г. сряда в 22:41

В тази фирма властват законите ка крепостните селяни!!Всяка събота и неделя ти намират работа за която не се заплаща!!Жените печат чушки а мъжете ходят на дърводобив!!Това не е шега и ако не отидеш те чакат глоби!!1Това е!!!

написано 14.12.2007г. събота в 20:34
Obe6tavat ti mnogo, no ne vzima6 ni6to i ti ostava uvikvaneto po cql den.Tam trqbva da si nenormalen za da si vinoven za vsi4ko i da ne vzemesh zaplata nakraq. Ne pravete moqta greshka da rabotite pri idioti.Gadoveeeeeeeee
написано 12.12.2007г. четвъртък в 15:54
глоби за какво ли не само и само да ти резнат от заплатата, която е и без друго социално ниска минимум компетентност максимум идиотизъм от страна на фирмата
написано 14.03.2007г. четвъртък в 16:14
Не са коректни в заплащането, с подчинените си служители, ниски да некажа лоши условия на труд,некомпетентни,неуважават мнението на специалистите наели ги на работа,въобще трагедия.
Показани мнения 1 - 6 от общо 6