Християнски живот ООД /img/frontend/nomap.png"

Християнски живот ООД

Адмирация за темата, Б.М.Симеонов един от най не коректните и лъжливи бизнесмени, не работете за него и жена му, която също има доста фирми една от тях е Тонисим ЕООД. Аз и мой приятел сме го осъдили за няколко хиляди лева, не ми се влиза в подробности за да опиша казусите. Който иска може да ме потърси на имейл и да му разкажа с подробности , незнам защо държавата в лицето на полиция и прокуратура все още не го е арестувала, като има доста преписки в Полицията и прокуратурата срещу него. Едната е за закана за убийство отправена към хора на, който е дължал разбирайте измамил с не малки суми пари.  По нататък ако ми остане време ще кача и номерата на делата заедно с решенията на съда за да се види от аудиторията, ще кача и преписката за заплахата за убийство. Призовавам всеки, който е бил излъган от този човек или е работил в някоя  от фирмите или фондацийте, който са доста,  да си търси правата в съда. Всички магазини Фраш за стоки и дрехи врора употреба в цялата страна са негови. Всеки магазин е отделна фирма с поставени хора. Преди година прехвърли 7-8 фирми магазини Фраш на един общ работник турчин, който мисля че и до днес работи при него. Всичките работници се назначават за няколко месеца на временни изпитателни  договори и след като им изтекат  се преназначават в друг магазин или фирма. Това се прави с цел работника да бъде махнат по всяко едно време, никога да не може договора му да стане постоянен,  и човека да работи до откат. Ако питате мен това може би е най-малката щета която е нанесъл. Държавата спи по-отношение на източването с ДДС, което е за стотици хиляди левове чрез фирмите и фондацийте, роднини и поставени лица. Всички имоти на църквата за всичко що хората в нея са давали пари са негова собственост вече. От както ДС го е назначила за пастор в Пловдив през 1999г. от църквата са изгонени три цифрено число хора, а колко са излъгани с пари, къде в даване и дарения, къде в лъжливи обещания за работа, всеки трябва да държи с нещо от всеки трябва да печели. Как мислите е  започнал да прави бизнес в кавички. Ами с пипане на църковните пари и омотаване в бизнес схеми на хора от Дух съвет. А до това дали този човек е християнин ви казвам "Не е християнин, а си е антихрист". Промъкнал се е в божието стадо през оградата, както прави крадеца.  Библията доста предупреждава за такива хора, вълци в овчи кожи. Който ти идват с една ГОЛЯМА загриженост и лицемерна любов "Приятелю как си? Аз съм пастора ти, трябва ли ти работа? Аха ти с какво се занимаваш, ако нямаш работа, ела аз ще ти предложа това и другото и хората се хващат като смятат, че щом е Пастор казва истината" А всъщност користно ти е приготвил ножицата да те стриже и краде, пълна гадина . Не се лъжете и не ръботете за тази фамилия. Зет му Стоян Джоглев има 5 фирми женен за Дъщеря му Михаела Джоглева и тя с няколко фирми, за всичко това може да се направи справка в Търговският регистър. Не че има нещо лошо да имаш фирми, да не ме разберете погрешно, само че зад всички тези фирми стой Божидар Симеонов. Всъщност хората работят за него. Аз лично съм я правил справката  в търговският регистър и цялата му фамилия. Един такъв магазин за втора употреба е в жк.Тракия в бившия "РУМ Тракия" на вторият етаж, магазин Перла срещу Централна гара, магазин Евмолпия и т.н в Цялата страна са около 15 има в Ямбол, Асеновград, Стамболийски и т.н. Актуалната фирма на жена му Антоанета Лазарова Симеонова се казва Тонисим ЕООД усърдно търси работници.  Пиша всичко това Не РАБОТЕТЕ за Тези лъжци, всеки който е излъган да си търси правата в съда както направихме ние. Много се надявам адвоката, който съм наел заедно със Съдя изпълнителя да успеят да ни всемат парите с който сме ощетени.

Християнски живот ООД и Лайф ис лайф 4 ООД със собственик Божидар Симеонов, който нарича себе си Пастор и Божи човек са най- некоректните фирми в бранша международен транспорт. Още със започване на работа, като шофьор те принуждават да подпишеш запис на заповед, че им дължите 15000.00лв. След това ще работите без да ви плащат заработеното и ще получавате само малки аванси. Когато решите да си поискате парите, които сте заработили ще ви обвинят във всевъзможни престъпления без доказателства само защото "Пасторът" се съмнявал. Целта е да ни ви плати. Тогава ще разберете , че сте измамен и то от "Божи човек"