хюмън пауър /img/frontend/nomap.png"

хюмън пауър

ludi sa

Много лъжат тези хорица казват едни 9 евро и 53 цента,а ти дават около 4.Голяма измама като се има предвид че шефовете са бивши депутати и от работодателски организации.Не се лъжете няма да имате и пари да се приберете в България.

Фирмата е на Васил Василев от съюза на работодателите ,Иван Нейков бивш министър и Асен Агов.Подписваш договор на минимална заплата за Бг и минимална за Франция 1400 евро,обаче ти удържат 11 евро всеки ден независимо дали работиш или не .Като не получаваш документ за това,както и фиш за заплата.Лъжат че дадена къща под наем във Франция струва 2000 евро ,а наемът и е 600.Остатъка е за тях ,като ще бъдете настанен с още поне 5 или 6 човека.Плащате си транспортните разходи до работа,понякога 60-70 км.Не се изплаща overtime.Ако не вярвате вижте телевизия Алфа с предаването си за тази фирма.От минималната заплата за Франция 1400 евро,ще вземете в най-добрия случай около 700,като поне 150-200 са ви за храна и поне 150 за пътни разходи.Всичко останало което изработите ще бъде за господата Василев,Нейков и Агов!!!!!

С въпросната фирма заминах 2013, и там започна кошмара подписваш договор на 340 лева при минимум за Франция 1430 не те осигуряват на 2400 ,а на 250 защото те водят селскостопански работник проверете си в НОИ. Когато изпратих журналист до офиса им на Индустриална 11 те се скриха като мишки и Василев и Агов и Нейков и ми прекратиха договора от разтояние ,та благодарение на една адвокатка се прибрах вкъщи защото не бяха ми превели и пари .Ходих и до инспекцията по труда но Иван Нейков има връзки там и не ги проверяват. Ако някой иска да е роб буквално да отиде при тях.Проверете в НОИ на колко Ви осигуряват и вземете разпечатка от банката и ще разберете колко ви крадат.Потърсете фирмата и като Хюмън пауър АД там има повече мнения!!!!!!!!!!