написано 22.01.2015г. петък в 09:22

Здравей те,като заплащане който работи получава добър доход,но за съжаление интриганти,двуличници,завистливи и алчни сме българите.Когато има такива хора в един екип работата не върви.И да прецакват хората като си тръгват не им дават парите който са изкарали,но не мениджърът развитие е виновен за това,а по-главни хора.На който мога да кажа халал да са им тия пари,пари се изкарват!Така че внимавайте!

написано 21.01.2015г. четвъртък в 08:58
към обект/отдел кредитен консултант
в град Велико Търново

здравейте

аз   съм бивш служител на тази фирма искам да ви кажа че аз работих шест месеца и наистина които си постигнеше целите получаваше добри доходи но от началото на тази година смениха мениджмънта и повечето от старите консултанти трябваше да си ходим независимо че шест месеца изпълняваме целите на мениджъра бизнес развитие за да стане на постоянен договор и след това да ни махне.За сажаление мисля че фирмата започва да се побългарява което не говори добе за неялно животът продължава.даже като напускаш те заплашват с дела и се опитват да не ти дадат парите котоси изработил типично по български.запомнете скъпи консултанти че всичките ви доходи зависят отмениджъра бизнес развитие

написано 08.11.2014г. неделя в 18:30
към обект/отдел мениджър
в град Бургас

Каква е твърдата заплата на мениджър развитие ? Разбрах,че има бонусна схема, но  е важна и първоначалната заплата.

написано 12.08.2014г. сряда в 13:49

Атмосферата в оперативния отдел се различава от другите отдели. Ако човек си търси динамична и нестационарна работа с гъвкаво работно време, ако не му пречи да е в движение и ако го мотивира гоненето на цели, оперативния отдел е по-подходящ. Чувал съм за лоши практики в конкурентни фирми, които санкционират служителите си ако не постигнат определени цели, но тук такова нещо няма! За другите отдели ... екипите са от млади хора, не се толерира лошо отношение към колеги или сплетни и поне от моя гледна точка за сега атмосферата е много добра.

Като работодател фирмата е изключително коректна, осигуряват на пълна заплата, всичко което законодателят е определил се спазва - болнични, отпуски, командировъчни и т.н. Осигуряват служебни телефони, коли и лаптопи на който му се полага, ваучери за храна. Висшия мениджмънт не е български и въпреки че по план ръководството трябва да се смени с българско с течение на времето, все още не са "побългарили" в лошия смисъл нещата.

Не е мед и масло обаче. Работата е много! Не всичко се вмества в 8-те часа, а има периоди когато наистина сме на черешата. Но пък човек като тегли чертата, позитивите са повече.

написано 30.06.2014г. вторник в 22:36

Някой може ли да даде повече инфо за работа като кредитен консултант там? Интересувам се за София.

Разбрах, че трябва да си регистрирам фирма и да си плащам сама данъци и осигуровки, а това което си заработя го получавам без удръжки. Това така ли е или са ме излъгали?

написано 09.03.2014г. в 18:43

Здравейте , по-коректен и точен работодател в момента в България се съмнявам да има . Всичко описано в обявите за работа е едно към едно , дори на живо е още по-хубаво от описаното. Дано има повече такива работодатели у нас .

написано 28.02.2014г. събота в 20:58

прочетох обява за работа от този Работодател.Анонсите в  техния сайт са стахотни,но ми се вижда прекалено хубаво.Моля,ако някой може да даде обективно мнение.Страшно съм заинтригувана.Длъжността е "Мениджър предотвратяване на измами".Бих Ви била много благодарна,ако ми дадете някаква информация за естеството на работа и изобщо за Компанията.

написано 26.02.2014г. четвъртък в 06:52

Всичко което е написано в сайта на компанията е вярно!

НЯМА по-коректен работодател в България,който има възможност да не я изпуска.

написано 31.01.2014г. събота в 12:28

моля ако някои работи за тях да даде мнение