написано 30.06.2014г. вторник в 22:36

Някой може ли да даде повече инфо за работа като кредитен консултант там? Интересувам се за София.

Разбрах, че трябва да си регистрирам фирма и да си плащам сама данъци и осигуровки, а това което си заработя го получавам без удръжки. Това така ли е или са ме излъгали?

написано 09.03.2014г. в 18:43

Здравейте , по-коректен и точен работодател в момента в България се съмнявам да има . Всичко описано в обявите за работа е едно към едно , дори на живо е още по-хубаво от описаното. Дано има повече такива работодатели у нас .

написано 28.02.2014г. събота в 20:58

прочетох обява за работа от този Работодател.Анонсите в  техния сайт са стахотни,но ми се вижда прекалено хубаво.Моля,ако някой може да даде обективно мнение.Страшно съм заинтригувана.Длъжността е "Мениджър предотвратяване на измами".Бих Ви била много благодарна,ако ми дадете някаква информация за естеството на работа и изобщо за Компанията.

написано 26.02.2014г. четвъртък в 06:52

Всичко което е написано в сайта на компанията е вярно!

НЯМА по-коректен работодател в България,който има възможност да не я изпуска.

написано 31.01.2014г. събота в 12:28

моля ако някои работи за тях да даде мнение

написано 17.12.2013г. сряда в 11:39
в град Варна

Здравейте , някой може ли да ми каже нещо за тази фирма защото се чудя дали да започна работа  а, немога да намеря почти нищо за фирмата в интернет и незнам дали не е пак от тея измамните? Благодаря ви предварително

написано 27.09.2013г. събота в 22:41

Попадам на обяви в jobs.bg на тази наскоро стъпила на българския пазар фирма, занимаваща се с бързи кредити. Има ли някой, който е кандидатствал или вече работи там, за да сподели?

Показани мнения 1 - 8 от общо 8