аксима 2 /img/frontend/nomap.png"

Постоянно текучество,смяна на счетоводители и офис асистенти.Безкрайни интервюта,без избор.Собственикът П.Пашев ги поканва по 3 в кабинета си и разчита на първоначалното впечатление,не на опита и квалификацията-за по 5 минути.Някой ги кани командировка в София.Осигуровки в/у мин.РЗ.Или вие си тръгвате,ако не харесвате промените в характера му или многото шефове,или той ви казва,че от утре не сте на работа,без предизвестие и заплащане на всичко дължимо по КТ.НЕ ОБИЧА ДА ПЛАЩА.Обича да заплашва!Обявите се пускат от фирма Сивеста ЕООД.

Няколко години работих като охрана в офис сградата на фирмата.Нямал съм проблеми.Като цяло е от малкото коректни работодатели.

Здравейте Ние от Аксима 2 ЕООД не мислихме да отговаряме на коментара и да слизаме на нивото на бившата наша служителка,но решихме официално да изкажем нашата позиция за да предпазим другите работодатели,да дадем гласност на нейните злоупотреби и да мотивираме повече млади хора търсещи работа да не се доверяват на анонимни коментари.За нас госпожица „Стефани” не е анонимна и нейните имена са Теодора Маринова Маринова. Постъпи при нас на работа и получи шанса като млад човек да се развива,въпреки липсата на опит /навсякаде стаж от по няколко месеца в различни фирми/.От общо изработените при нас също около 1-2 месеца многократно представяше един след друг болнични листи след които се връщаше със видим загар от плажа, /вместо да се погрижи за поизгнилите си зъбки / и реално работеното при нас време е не повече от месец.Причината за освобождаване от длъжност е липса в касата /която оправдаваше с абсурдни доводи и сборни грешки/, пълната некомпетентност и липсата на елементарни познания.    Всеки може свободно да разгледа официалната информация в Търговският регистър, където са видни мащабите и активите на компанията ни и дали отговаря на квалификацията „фирмичка”. Това което нарича „офисче” е луксозна сграда с 2500 кв.м площ в централната част на гр.Варна собственост на „фирмичката” ни. Снимки на така нареченото „офисче” може да видите в bct.blog.bg .

Далеч от тази фирма! Семейна циганска фирмичка, която си сменя персонала през месец , включително и управител и т.н. Карат те да вършиш неща, за които не сте се разбрали предварително. Всички задължения се разминават от обещаните. Отношението е ужасно, подигравателно. НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА!