Хидро Мат ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Хидро Мат ЕООД

Виште познавам Марто от много отдавна като беше малък , добро момче е но е комплексирано на първо място от брат си. Както бри брат му така и при него това е синдром на богаташа но както при брат си след някоя друга година кредитите ще го натиснат и ще си смучи пръстите ше гризе гумите на жипа и сградите които е постройл живота му ще мине в това и накрая някой друг ще му харчи парите хах ахаа

1 точка

Всъщност попаднах във този форум когато търсих информация за въпросния господин Иво , бил съм клиент на Хидромат и съм бил доволен и не, та за въпросния "майстор" ми го препоръча познат! Хора този как ме завъртя закарах си машината при него и се почна едно ходене по мъките не вдигане на телефоните , то не бяха погребения ,операции не му ли правиха командировки много зает бил в гергмания поръчване на части аба ужас машината ми остана 2 месеца развалена и след като я взех остана тотално за вторични . Продадох я но след като се запознах и с други потърпевши разбрах ,че въпростният Господин Ивайло с ХИДРОСМАРТ е пуснал търмака на много хора то не са били аванси за части за товарни автомобили абе виш пилотаж в измамите до скоро обикаляше с някъв фърчащ договор купува продава земи абе голям бизнесмен човека фирма и хора пазете се много е сладкодумен! Завлякал е страшно много хора

Толкова интриги в тази фирма никъде другаде не съм виждал. Заради този тъй наречен майстор сливенския змамник си отидоха най кадърните хора милеещи за фирмата като започнем от Мишо, Златина Валентин Слава и още доста хора станали жертва на кражбите и интригите които сливналията им въртеше с шефа Янев уж му беше другарче а всъщност си разчисти пътя да си ппокрадва без да бъде обезпокояван и най накрая преди да си тръгна вече другаря Мартин Янев разбра за кражбите и далаверите но за съжаление с неговото уволнение порочната схема не секна до там ... но поне се усети. Когато се толелират измамите и кражбите рано или късно висчко свършва...

Абе че нестава шефа не става ама биваше за бачкане вадеха се кинти ама докато бях там те и работниците какво крадене питате ли го човека, особено имаше един черен сливенски затворник Ивайло , е па такова крадене бешее признавам го не куче влачи рейс ами незнам как тоя Мартин му позволяваше така да краде. Тоя изнасяше всичко каквото му падне оргинален крадец че докара и други сливналии същите измамници и как после шефа да се държи с работниците като такова отношение имат те към него. За една година се нагледах на такива циркове незнам как фирмата печели и оште крадат чувам

Тази фирма трябваше да я кръстят ХИДРО ХАН . Изкарах няколко месеца там, с надеждата че ще се развивам .... едвали. След дълги и изтормозени разговори за обещаното при започване на работа след трети месеь ,От управителя само може да чуеш ... Утре, още е рано , изкарай още някой друг месец... абе с две думи голям лъжец. ама то си му личи . Постоянно се надпусват ремонти които не се правят измиват се цилиндрите сменят гумички и айде уж ремонт му правили ,това сменяли онова сменяли.... Не става така работата с измама .... Ако нямате избор започнете там работа и с малко усмивки и хвалби полза на Марррти може да се вдигне заплащането. Бягайте с 200 от там.

Тоя Мартин е такъв комплексар , и е така овъргалян с кредити ама самочувствие до господа. Човек който никога не е работил като работник , с парите на Батко е бил кръчмарче , фаянсаджийче и какво ли не .... и се хвали с сексуалните си подвизи от 11 приятелки ....пълен странджаски кръчмар . Дава пари ама нервите трябва да си ги лекува този чичко с шкембе. Не ви препоръчвам да започвате работа там.

Работих там много отдавна. След свалките на шефа и 2-3 командировки в Германия, бях освободена, защото бях по заместване. Имах и конкуренция?
Много кофти работно място, мръсно и студено, ама някой колеги бяха готини. Много гадно отношение от шефа към всички - и стари и нови служители. Дремеш за ниската заплата през офиса му с часове, но си я зимаш. Намерете си нещо по-добро.

Шефа е номер 1!!! ама на маса и за ядене и пиене....Неможе да се очаква нещо повече от кръчмар. КЕФТИ любовница в германия кефти в бургас или из цяла България!Започне ли работата е уникален шизофрен, само пръхти и раздава глоби в несвяс. фирмата има работа благодарение на обществените поръчки и съдействието на мистър 15 % Павлин М..в ;) Може да крадеш и да го гледаш в очите само лае шефът. и може да нау4иш занаят. бива за зимата става .

Несподелям мнението на колегата ,че управителя е шизофреник!!! Напротив той е с тежко-трайно Обсесивно-компулсивно разстройство!!! Фирмичката става , можеш цял ден да бичиш айляка и да имитираш работа 3-4 месеца за да се изкара зимата.

Такова неуважение към личноста на работниците от работодателя не съм виждал никаде в 30 годишния си стаж. Управетеля е като деспод лъже постоянно с заплащането,упръжнява психически тормоз и честно казано няма човек който да е напуснал фирмата и да му е дадено пълното възнаграждение.Условията на труд са ужасни, пълно е с плъхове и през зимата е много студено.Не се усегоряват хората на пълното им възнагръждение и затова и останалите пари се удържат като глоби. И най важното е,че управителят Янев е с трайно неизличима форма на шизофриния!!!