АктивТрейдс https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Бул.България 69 етаж 12, офис 12&markers=София,Бул.България 69 етаж 12, офис 12

АктивТрейдс

Напуснах преди 3 години защото нещата не се развиваха добре, въпреки , че съкращенията не ме засегнаха. Някой е писал за Евтим Григоров. Показателно за фирмата е как такива хора още работят там. Един от хората , които създаваше токсична среда.

За кандидатстващи дев и QA. Ако ще сте в екипа на Евтим Григоров , по-добре не се занимавайте , особено ако имате самочувствие на добри. Човека е специализиран в говорене зад гърба , ще се опита да ви дискредитира по всякакъв начин пред ръководството и не само. Няколко човека ги освободиха заради него под предлог , че не се съвместяват с екипа. При съкращенията преди няколко години също няколко човека изгоряха заради него.

Във фирмата са наети към 20 маркетинг специалисти, които ги карат да влизат в БГРАБОТОДАТЕЛ да пишат положителни оценки и мнения. Доста несериозно е да се карат хората да правят такива неетични неща.
На времето се наемаха хора в съпорт екипите да пишат фейк мнение по чуждите форуми с цел да зарибят нови клиенти или уж да си подобрят имиджа. Това е най-неетичното място на, което някой може да работи.
Унижение от мениджмънта, напрежение и пуш за нови фийчъри и релийзи, винаги нещата са напечени. Шефа в БГ е един Италианец, който по време на Ковид-а караше всички хора да се връщат в офиса веднага. Имаше моменти, когато се покриваше случаи с Ковид, само и единствено да не си тръгнат хората от офиса.
Ако ви вълнуват температурата, осветлението и въздуха, ами яко духа, свети от южната страна особено сутринта, пуска се осветлението по усмотрение на всеки и става като детски център вътре.

Това че мненията тук били стари не е вярно.
Фирмата си беше дупка и такава ще си остане защото хората от горе са си същите.

Не е лоша фирмата, някога работех там после смених работата но условията си бяха пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ. Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 65г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо още преди 7 години реших да направя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като откакто е създаден е нараснала за последните 10г със 100х . Идеята ми беше да гледам на него като инвестиция в дългосрочен хоризонт и някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50г. за да се пенсионирам, тъй – като дори и в най-розовите си мечти не съм подозирал че Bitcoin ще струва толкова 7 години по-късно.
Bitcoin е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечния си доход можете да заделяте. Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за крипто валути в света:

Кандидатствах за работа при тях и отношението беше на ниво повреме на всички етапи.

Независимо дали ще ми се обадят с оферта или не, съм впечатлен от колко едновременно професионално и ненатоварващо протече процесът.

От 4 месеца съм в копанията и разбрах от приятели, които искаха да кандидатстват тук, че мненията в работодател са доста остарели и неверни.

Изключително доволона съм от заплащането, обстановката и колегите.

Да, вярно е, че понякога има малко напрежение между екипите, но това е напълно нормално в една голяма и корпоративна среда.

Ба, ActivTrades e top, реших да оставя мнение, защото повиках мой приятел да работи тук и ми сподели какво е видял в сайта като отзиви.

Не съм съгласен. Това е най-доброто място, на което съм работил досега.

Здравейте приятели ето един начин как, да си изскарате малко странични дохои от интернет чрез този сайт:

Това е най- добрия сайт от този тип Advertising Network с над 30 милиона акаунта в целия свят, или казано на български споделяне на реклами, като едни хора споделят и плащат за тях а други гледат и печелят пари.
Най-хубавото, е че има програма за лоялност и колкото повече го развиваш толкова почече ти плащат.
Аз лично го развивам вече повече от 3 години и съм супер доволен докарвам си близо 0,02 BTC на месец, което е около 400$ на месец.

Parite sa dobri, ama kolegite sa smotani. Nqma da nauchish nishto tuka. Nikoi nqma i da ti pomogne. Nikvi obucheniq nqma. Ot purvia den te puskat da se opravqsh sam. Klientite sa strashni tapaci, no to i kvo drugo da ochakwash ot nekwi psevdo treiduri ot kol i vaje, deto nekoi gi e izlugal, che shte napravqt pari s forex. Mega zletaci sa vsichki, no pone parite si struvat.

Фирмата е много яка. Никой не те притиска за крайни срокове и не следи кога идваш и си тръгваш. Колеги са много готини и отворени. Редовно някой черпи за рожден ден или друг повод, че така кухнята е постоянно пълна с храна и напитки. Готиното е, че мога да си работя от вкъщи когато си поискам, стига да си предам нещата навреме. От скоро съм в компанията, но мога да кажа, че тук условията са много добри и ако бачкаш здраво, това се забелязва и цени.