Автокомплекс Протект /img/frontend/nomap.png"

Автокомплекс Протект

1 точка от 3 мнения

В този сервиз от половин година се отстранява един и същ проблем през няколко месеца на автомобила ми! Сменени са части за стотици левове и ефект никакъв след месец и половина проблема е на лице отново! Обадих се за поредния час за прием при което колата беше приета и зарязана 4 дни без да получавам никаква информация за нея! Отговора им беше,че не са установили причината и щели да опитат с някаква нова част! Накрая си взех колата закарах я в оторизиран сервиз и проблема ми беше отстранен за 40 минути, но резултатите от техните "УЖ" ремонти са куп грешки и некомпетентност! В крайна сметка ремонта ми струваше 54 лв а при тях не е бил по- малко от 700лв за нищо!

Аз като клиент на сервиза не съм доволна въобще, голямо мотане , на принципа на изключването работят , -карай сега и гледай ,и ако има нещо пак се върни ...въобще нямам думи......
Преди години когато имаха малкият сервиз бяха наистина много точни бяха малко хора ,но свеки разбираше ,сега качеството е много ниско!

Заплащането в този сервиз е под всякаква критика,незнаеш колко лева ти е заплатата и незнаеш кога ще ти дадът пари.Последно време на две седмици дават по 100лв.всички служители на сервиза са акционери по неволя и за момента всеки един дължи на държавата по 2000лв за социални осигоровки,понеже работодателя не ги е внасял.Работниците постоянно бягат от там и няма никакъв колектив.За предпочитане е да не започвате работа в този шибан сервиз