написано 15.10.2013г. сряда в 11:01
към обект/отдел офис

Въпреки всичко,което прочетох в БГ Работодател за тази фирма,реших да се запозная от първа ръка каква е истината.Мислех, че не може да има само негативни мнения и че сигурно конкуренцията злослови.

Да ама се оказа, че всичко е вярно.Работата в тази така наречена "фирма"е вредно за здравето.

Избягвайте да си имате работа със следните фирми:

Булкон Риал Истейт ООД

Булкон-Х

Строителство и ремонти 50 ЕООД

Девин строй 65 ЕООД

Всичките са под управлението на един човек - въпросният  Дамян Христов от с.Мечка.

А за изработените пари- ще има да взимам.

Както се казва: "Светът е малък".

написано 13.05.2013г. вторник в 08:10
отношение шубе го/я е и не казва!

Виж БулКон-Х и за таз непитай! Баровеца е един и същ и методите на работа - "пари нема действай!" също. Изводите оставям на Вас.

Показани мнения 1 - 3 от общо 3