Андреа - 90 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Андреа - 90 ЕООД

2 точки от 1 мнение

Искам да споделя моя опит във  фирма "Андреа-90" ЕООД, за да не се подлъгват и други момичета! За трудов договор забравете, колкото и да работите, най-накрая се оказва, че това е било обучение, Собственикът /който е и готвач, под прикритие/ е вечно недоволен! Всчка седмица поне по веднъж пуска обява, че търси амбициозни хора за работа, независимо, че вие сте там и уж е доволен от вас. Когато попитате за трудов договор, ти отговарят, че всеки момент ще ти го дадът за да го подпишеш! И на края, но не на последно място последните, ако решите да все пак работите там, забравете за последните си пари, просто няма да са тези, кото очаквате, защото ще имате глоби! Да не говорим, че за ресторант е недопостимо да не работи тоалетната и да гониш фирмата, която идва да пръска срещу хлебарки и др.