Ауейс он вакейшън /img/frontend/nomap.png"

Ауейс он вакейшън

И аз съм бивш служител, към настоящия момент съм получила изработено си + около 70, 80 лв обезщетение. Възможно е не всички да си си получили парите, но поне това, което се пишеше в групата е, че май са изплатени.
Ако се появят нови техни обяви бих ви посъветлавал да пробвате и сами да видите накъде отиват нещата. Представителят им за България е изцяло сменен, не знам кой или какво беше причината за възникналите проблеми. Те реално ни обучиха, после пуснаха в неплатена отпуска, после уволниха и след около 1,2 месеца (на всеки различно) започнаха да плащат дължимите суми.А колегите, които бяха подбрани са много приятни и готини хора! Но пак казвам, екипа се разпадна и при нови обяви в jobs най-вероятно и условия и хората ще са други (поне тези, които са за България)

Предходното, че са превели заплати НЕ Е ИСТИНА !!
Заплати бяха преведени само на Няколко човека, избрани по Незнайно какви критерии... И от техни най върли критици,те се превърнаха в техни защитници ???!!!
Голямата част от колегите кам двайсетина, бяхме уволнени вкупом и не сме получили и стотинак от тях!
Бизнеса на тази фирма е всичко друго, но не и това за което се представя. Има слухове за амфетамини и нелегален хазарт. При всички случаи фирмата е куха, и най вероятно служи за пране на пари от USA или незнайно от де.
И забележете, освен че не ни платиха, за да спрат  законовите искания към тях,  Зведоа  дело сррещу бившите служителите, че са им откраднали имуществото !!!!!!
Фирмата е регистрирана с  капитал от 2 (два) лева!
Проверете в Търг. регистър.
100 % Мошенници !

Здравейте, всичко започна много добре с въпросната фирма,явно нещо се е случило,тъй като след кратко време стана ясно , че фирмата не функционира!!! Лъскав офис, ново оборудване, готини колеги:)Едните бяха помолени да си вземат неплатен отпуск,малка част останаха, аз лично прецених ,че няма смисъл да си губя времето и напуснах! Имахме проблеми със заплащането, но това се оправи и изплатиха заплатите за изработеното време.Жалко, че така се получи,но явно някой е подведен в схематал

Ами, май няма смисл в това съобщение за бъдещи служители, че фирмата 99% фалира... но все пък да знаят хора за всеки случай. Наемаха ни (30 човека) на 1 юни, след което имахме 2 седмици обучение, и 2 дена след както влизнахме в системата и се опитвахме да работим (което беше абсолютно невозможно заради липсата на база данни и ужасна телефонна връка) ни попитаха да си вземем един месец неплатен отпуск, че положението в фирмата беше много лошо, трябваше време за да се управят нещата с връзката и базата данни и и т.н. Ок... Дадоха ни 80% че ще ни се обадят след месец, яко, а? =)) И сега като сме на 3 юли абсолютно нищо не е ясно, дали ще получим пари макар за тези 12 работни дни, и вьобще дали ще ги вземат хората обратно... Еми, преживял съм доста подигравки в живота си, но такива и с толкова хора в един момент - НИКОГА! Така че, правете си изводи, скъпи приятели...

Здравейте, преди празниците бях на интервю и най-накрая днес ми се обадиха, че съм одобрена. Засега изглежда доста добре - офисът ще е до мола на цариградско и на мен лично ми е доста удобно до там. Заплатата наистина е толкова и можеш да избираш на какъв работен ден да работиш. Ще започна следващия месец с обучение и ще ги видим как са.

Здрасти,

И на мен днес ми се обадиха за интервю с руски, който аз владея отлично (майка ми е рускиня). Позицията, за която кандидатствам е телеагент, а заплата е ок - 975лв бруто. Продава се по телефон, което за някои може да е трудно, но за мен не - вече имам опит в това. Също така ми казаха, че има и допълнителна комисионна, която зависи от това колко продаваш. Уговорихме да се срещна с тях следващата седмица. Ако някой има информация или вече е бил на интервю, да пише в какво се е състояло интервюто и как е минало. И аз ще пиша след това.

Някой чувал ли е за Always on vacation
Днес бях на интервю при тях за агент за продажби на телефон с немски. Отварят кол център в София (още не ясно къде ще е офиса) и екипа изглежда млад и готин. Компанията е от Калифорния или нещо такова. Условията са добри 1000 лева бруто (горедолу 900 чисто)  има комисионни. Казаха че с допълнителното може да се печели още, зависи колко продавам.
Обясниха ми че тъй като сега се създава екипа има възможност за по висока позиция бързо. Незнам, звучи добре.
Кажете дали някой не е ходил на интервю при тях и какво предлагат.