Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Резбарска 1Е&markers=София,ул. Резбарска 1Е

Райхле И Де - Масари България Пръдакшън ЕООД

Иммате ли данни за финанси отдела как стоят нещата?

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Изнасят направена стока за милиони май 33 милиона от производството.А дават заплата 750лева. Жалко и смешно. 5/2 ама ела и в събота да работиш. Мега , мега зле! Гордеят се че дават карта за градски, което не е никаква придобивка. Просто няма смисъл да работите на крак за без пари.

Това е фирмата, в която ще работите много години и ще получавате мизерно увеличние. Пълна подигравка с персонала, както и с така наречените им "бонуси". Тази фирма е пример за некоректно отношение, търсене постоянно на варианти за да Ви отложат вдигането на заплатата и т.н. БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ ТАЗИ ФИРМА.

Като си толкова смела, защо не застанеш зад името си? Много знаете да кудкудякате под сурдинка...Имала съм търкания някога с Иванина,беше преди години,и на Стела не съм и любимка,предполагам.. Да,говорила съм с някоя от вас преди години по случая, още Мартина беше там.Все тая.Но не това ме накара да пусна молба за преместване на горния етаж, а здравословното ми състояние, и някои лица от Платформи, които не понасям!Имена искате ли? А за подмазването-от вас, анонимните, по-добри няма! Като ви съберат в края на смяната в кръг, мълчите навели глави..Ами кажете им очи в очи какво мислите и искате! Дребни страхливи душици! Само плетете паяжини от клюки!Затова не ви понасям крякането от кухнята и седя в склада...И не,не ме притеснява дългото ми отсъствие от работа, когато се върна,тогава! Може и да не се върна,лекарите ще преценят това. Достатъчно време отделих на анонимки.Но едно ще ви кажа-някога се държахте по същият начин с Мартина, може би не същите лица, но винаги имаше специалисти,които я плюеха,мразеха и критикуваха!Сега със Стела-пак.Със следващата след нея-пак ще бъде същото.Както казах-дребни анонимни душици...

Емилия ,ти си една от тези които се оплакваха най-много и си пускаше заради тях молбата многократно.Колко пъти рева от тях на колежките си и колко пъти си подаде молбата за преместване . Какво те накара сега да се подмажеш.Мобе би,това че не си на работа от една година и не знаеш каква е обстановката. Я си припомни и си помисли,колко време след като се върнеш пак ще заревеш.Успех с подмазването.

Защо бре, „настоящи служители” не застанете зад имената си? Страх лозе пази, нали...Отдел „платформи” не е толкова страшен, стига да си обичаш работата. Да, понякога не се изкарва плана, трудно е, когато липсват хора. Да,тежко е, стоиш прав на повечето линии, подвиваш крак само през почивките. Да, понякога Стилияна Нанева си изпуска нервите и повишава тон... ами влезте в „нейните обувки” и тогава говорете...Фриволното поведение на двете приятелки, както наричате Стилияна и Иванина е толкова фриволно, колкото и на останалите екипни лидери, или по-скоро ви боде очите приятелството им, както говорехте глупости на времето за Мартина и Габи?
За кандидат-служителите-фирмата е сериозна и сигурна. Заплащането може да бъде и по-добро, зависи кой какво търси и с какво се задоволява. Има купони за храна, има карта за градският транспорт, има бонуси, има отношение!
Относно ръководството- шефът на „Човешки ресурси”г-жа Рибарова ми е помагала два пъти в личен план без изобщо да е длъжна../разбрах, че напуска,за което съжалявам/ . Тихомир Давидов-друг ръководен кадър, ми подаде ръка в един от най-тежките моменти в живота ми и реши проблема точно за пет минути! Такива постъпки не се забравят!
А клюките и плюенето- тях винаги ги има, във всеки един колектив.Сами избирате-дали да затънете в клюкарската яма или да се облегнете на прозореца на склада с чиста душа :-)

Колко още хора трябва да си тръгнат от Платформи,за да разберете че ръководството там куца. Фирмата губи обучени кадри ,пращайки ги в ръцете на конкуренцията. Още малко хората ще търпят фриволното поведение на двете приятелки.

Подкрепям мнението на колегата от Платформи. За щастие само съм чувала за това, но още не са ме пращали там. И не искам.
Там постоянно се вика и не дават да седнеш дори и ако операцията на която работиш позволява да го правиш седнал.
Искат от втория ден да правиш заложения таргет при положение, че не си го работил това?
Хора на 2 седмици ги водят стари оператори и ако не достигал исканите бройки те унижават до степен да те разплачат.
Редно е да се вземат мерки, защото не един колега ми е разказвал тези неща и наистина хората настръхват, като чуят, че ще ходят там. Не са малко случаите в, които колега като разбере, че трябва да слезе долу и на следващият ден е болничен.
Силно се надявам това да достигне до правилните хора, защото фирмата ни е хубава, работата също.

Нека мениджър производство ,да поговори със служителите в отдел Платформи.Г-н Давидоф,замислете се,защо никой нов служител не остава на работа.Изключително изнервена обстановка и държание от някой екипни към персонала,като с роби. Ежедневните нервни изблици на ръководителката ,карат хората дори от горния етаж да настръхват при думата Платформи.