написано 22.03.2013г. събота в 21:23

Здравейте! Кандидатствах за работа в тази фирма (преподавател по английски език) по обява, публикувана в интернет. След като ми се обадиха, отидох в единствения им офис на бул. Тотлебен в София, в близост до Пирогов. На въпросното място в някакво мазе ВЕЛИКАТА ШЕФКА ми проведе подобие на интервю с елементи на английски език. Уведоми ме, че след това трябвало да държа изпит, след това едноседмично обучение и ако евентуално ме харесали, щели да ме назначат. Обещаха да се свържат с мен след 2 дни, но, както може би се досещате, не си спазиха обещанието. След около 2-3 седмици реших да се обадя да попитам все пак какъв е разултатът ми от изпита, а секретарката ми каза, че ще ми се обади по-късно да ми каже, тъй като трябвало да направи справка. Не се обади! Правете си сметка какви са тези хора, които на всичкото отгоре имат наглостта и да възпитават деца в никому известната си школа.

Показани мнения 1 - 2 от общо 2