АТЛАНТАС ООД /img/frontend/nomap.png"

АТЛАНТАС ООД

А колко добре започна всичко в тази фирма..........,но след всичко добро идва и злото, НАТАЛИя............
дори няма да я коментирам

Брой на служителите-4. Брой на шефовете-2. Не си и помисляйте за работа в тази УЖ ИТАЛИАНСКА фирма. 1-во е на грък. Управителката Натали с неясни отношения към въпросният собственик е с дълбоко провинциално разбиране. Отношението , към служителите е кошмарно. Излизането за обедна почивка, а не хранене с кутийки в офисът е разхищение на служебно време.  Работното време е обявено до 18:00, но рядко някой си тръгва преди 18:40, освен счетоводителят. След, като работих 3 дни и седях до 19:00 и обясних, че ми се налага да си прибирам детето и не мога да оставам, толкова до късно бях изгонена.

Госпожа "Работи в компанията"  Е управителката Натали. Откъде знам ли? От правописните грешки и надменият селски маниер на разговор. Малко инфо. Компанията е от няколко служители. Управител Натали , която е бивша продавачка на дрехи. Благодарение на селският манталитет на г-жа управителят, както и на клеветите на г-н Горчо доста служители напуснаха. Заплащането не е нещо за хвалба.

Егати умрялата фирма.Няма обучение никакав контант с работниците нищожно заплащане.Мъка голяма УЖАС БЯГАИТЕ ДАЛЕКО.

Като се замисля над "свобоното време", не мога да разбера за 5 миути време, необходимо на човек да отговори, колко свободно време му трябва да има?! Все пак човек дори да е много зает, при добра организация на времето си пак ще намари 5 минутки за да отговори на такива симпатяги като вас. Но щом смятате, че човек трябва да има много свободно време за да отговори може би имате проблем и с организацията  на времето си. Абе радвайте се, имате над какво да работите, чака ви много работа към усъвършенстване :)

Здравейте и на вас отново, както виждам и на вас не ви липсва свободно време, след като виждам светкавичния ви отговор. Въпреки ироничното изказване за едно сте прави, наистина изпуснахте човек като мен и ще продължавате да изпускате, защото трябва да промените подхода си и политиката си. Самият факт, че почти никой не знае за вас в България за толкова време вече присъствие в страната трябва да ви говори много! Когато искате някой да върши работата си както трябва, вие трябва да го стимулирате, да се грижите за него, да види той, че някой стои зад него. За мен не се притеснявайте, аз вече си намерих работа с първоначално заплащане два пъти по- високо от вашето, така че спокойно има кой да оцени качествате ми. А на вас успех и умната :)

Г-н Илия,
благодаря Ви за отговора, бяхме  сигурни че ще го прочетем, защото знаем, че все още имате много свободно време.

Вашето мнение е много ''ценно'' за нас  и ще се вслушаме във Вашата ''градивна критика'' защото Вие сте наистина много голям ''професионалист'' , а такива хора ние много силно ценим.
Може би даже е момент на възпитание  от наша страна да  Ви се извиним, че не сме ''уценили Вашите много големи професионални умения, които претажавате'' , и ние искрено съжаляваме ,че изпуснахне '' ценен кадър и професионалист като Вас''.
Извинете ни и много съжаляваме още веднъж.
Успех във вашите начинания,в  които ние силно вярваме , че биха стигнали много далече, защото Вие притежавате много ''качества'' за да го постигнете.

"искам да "поздравя" Илия ,за смелостта". Интересно пък от какво има да ме е страх?! Аз си изкавам честно мнението за да предпазя колеги от бъдещи грешки решавайки евентуално да започнат работа в Атлантас ООД. Разбора се "елементарно и повърхностно умствено състояние", ''един нечистоплътно разговарящ човек", "ниската куптура се усеща от километри", а накрая г-жа Наталия мисля, че беше ми разяснява схемите на заплащане и ако са ме удовлетворявали да съм кажел да предвижим напред нещата. Между другото бедещи колеги вземете предвид, че обикновено когато всички коментари за дадена фирма са негативни и само от време на време съответно от ръководството се вмъкват с "позитивни" коментари фирмата не става за сериозна работа. Г-жа Наталия е смешно да говори за хигиена на общуване и възпитание, защото на няколко пъти по време на интервюто започна да повишава тон и да се усещат истерични нотки в гласа и, и само наверменната ми реакция смекчаваща обстановката чрез равен и спокоен глас, не ме накара да си изляза преди края на интервюто.
Та успех и на вас г-ва Наталия и потърсете помощ, няма да ви е излишна!

искам да "поздравя" Илия ,за смелостта да пише твърдения,които дори не може да пречупи правилно през елементарното и повърхностно умствено състояние,което  притежава един нечистоплътно разговарящ човек.
Ниската култура се усеща от километри, и подобни твърдения от хора,които знаят,че другата страна е усетила дори липса на изобщо състещуствуваща такава могат просто да напишат, че нещо е побългарено и да бълват несправедливи лъжи,защото прага на възпитание не му позволява друго.
това е станало като лесно нападение от хора,които ми се иска да се запознаят първо какво е хигиена на общуване и възпитание.
А на г-н Илия му пожелаваме успех!!

Преди около седмица се явих на интервю и накратко ще ви кажа моето мнение, защото от видяното мога да изпадна в много подробности. С две думи- много изисквания към кандидата за работа и много малко, да не кажа жалко заплащане на фона на всичките тези изисквания. Италианската фирма изглежада добра, но представителството е побългарено яко, все пак сме в България. Абе дай му на Бай Ганьо власт и му гледай сеира......