Добавяне на мнение за фирма "Хепи Трейдинг ЕООД"

Правила за писане на мнения:

• Уважавайте себе си, за да ви уважаваме и ние!
    Пишете коментарите си така, че да не се срамувате от тях по късно. Ако избягвате дребнавите нападки и пишете по същество, мнението ви ще има по голямо влияние.
  • Потърсете фирмата преди да пишете мнение!
    Ако фирмата вече я има, а вие пишете мнение като за нова, то мнението ви ще отпадне заедно с фирмата дубликат. Ако имате забележки по информацията за самата фирма, използвайте посочената връзка в карето с информация за фирмата, която ще ви отведе в специализиран формуляр.
  • Не маркирайте само -5 или само +5!
    Обмисляйте добре вашите оценки. Ако слагате само екстремни оценки, мнението няма да бъде зачетено, защото ще се счита за несериозно!
  • Вашите оценки ТРЯБВА да бъдат защитени с подобаващ коментар(обяснение)
    Пишете обстоятелствени коментари. постарайте се да не използвате вътрешнофирмен жаргон. Хората, които ги четат, по всяка вероятност, не са от фирмата.
  • Пишете мнението по същество!
    Сайта е за работната атмосфера и трудовите условия във фирмите все пак!
  • Пишете културно! Пишете на КИРИЛИЦА!
    Ругатни и расистки изказвания няма да бъдат толерирани. Коментари съдържащи личностни нападки и цинизми ще бъдат изтривани. Не пишете коментарите си само с главни букви.
  • Мненията насочени към администраторите на сайта се трият!
    Ако имате какво да кажете на администраторите, използвайте нашата форма за контакти. При смесване на мнение към администраторите и за работодателя е много вероятно да бъде изтрито цялото! Това е защото НЕ радактираме мнения към работодатели и не ни оставяте избор, а не защото така ни харесва!

За повече подробности прочетете FAQ и условия за ползване.